en nyt halua mitään satojen eurojen äänentoistolaitetta, vaan jonkun pienen kätevän kaiuttimen, jolla sais ääntä vähän syvemmäksi. onko tommoinen tatti ihan lelu vai toimiiko jopa?
http://www.superkauppa.fi/bluetooth-tatti.html#customer-reviews
http://www.superkauppa.fi/bluetooth-tatti.html#customer-reviews
Vastaukset 3
Vanhimmat
Taatusti on lelu, on nuita tuon tapaisia tullut kokeiltua nimittäin.
Kaveri hommasi tuollaisen Logitechin mini boombox kaiuttimen, siinä on yllättävän muhkea ääni ja kuuluu hyvin, jos pientä etsii niin kannattaa harkita, tuo toimii myös bluetoothilla,
https://www.google.com/search?q=logitech mini boombox
Itse ostin 29€ tarjous hintaan kerran Logitechin s135i mallin ja siinä on loistava ääni pieneksi kajariksi, näitä vaan ei taida saada enää mistää.
https://www.google.com/search?q=logitech s135i
Eli kokemuksien mukaan Logitech tekee hyvä soundisia telakka kajareita, ipadillekin taitaa olla telakka kajareita.
Nuo edellä mainituthan saa jokaiseen laitteeseen kiinni aux liitännällä.
Tuolla etatti.eu vekkokaupassa kyllä tosi kätevä ja hyvin toimiva bluetooth kaiutin halvalla.
Halvemman pään JBL tuotteet ovat varmasti tässä kohtaa parhaimpia. Reilulla satasella saa jo erittäin hyvän.