KErran intercity junassa noin 10-vuotias ala-asteprinsessa kävi pisulla ennen minua menin sinne hänen jälkeen hän hymyili ja vahingossa koski pepulla kylkeäni tuntui ihanalta :3 menin vessaan niin renkaalle oli jäänyt pieni pisu tippanen tytyn pienestä pimpin reiästä :3 laitoin sormen pisutipalle ja haistoin pisutippaa :3 awww se tuoksui niin kauniilta salatulta totuudelta ja kiihottavalta myös ehkä vähän sen pienen tytön pyllyltä? :3 sitten maistoin pisutippaa enkä voi sanoin kuvailla kuinka ihana maku tuli suuhun :3 sitten käytin sormea lisää renkaalla jossa pienen tytön reidet oli olleet kosketuksessa hankasin sormea renkaaseen ja sitten kyrpääni oli aivan ihanaa. Kun tulin vessasta helpottuneena näin vielä tytön ja tyttö katsoi silleen "tiiän mitä teit ;))" ja iski silmää. se oli ihanin junamatka ikinä
taivaanjuna
30 vuotias äijjä
3
175
Vastaukset
- nettipoliisi xx1
No näyttää olevan jätkä vähän lapsiin päin kallellaan. Pidähän varasi, ettei homma
ryöstäydy käsistä. En ymmärrä miksi tälläisiä tänne kirjoitat, mutta jos nyt sait jotain ihan oikeasti tuosta kirjoittamastasi jutusta eikä ole ns. provo..niin suosittelen sinulle hoitolaitosta.
- Hemmetti
Juu, tuo nyt ei vielä kai ole rikollista, mutta kannattaa huolestua. Ajatuksista eikai vielä rangaista
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1096676Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M884311L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa453629TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a133030Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6261630- 661048
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja551023Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?1991004- 9999
Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j47969