jättää jokasivulle parinsentin mustanreunan ja muutenki kuva lihavoitunut ja epätarkka.Näytönohjaimen päivitykset ajatasalla,näytön tarkkuuden liukukytkimestä löytyy vain 1280x720 tai 800x600 jompaan kumpaan hyppää jos yrittää säätää.Näytön manuaalinapeista ei apua.W-7 näyttö Benq.Mikään ei tunnu auttavan Zoomi % kun pienentää niin jotenkin seviää.
Näyttö
24"näyttö
2
116
Vastaukset
- vgg2
Ilmeisesti windows ei tunnista näyttöäsi Asenna näytön ajurit. Voi olla että ne löytyy ihan windows updaten kautta. Jollei niin hae ajurit osoitteesta http://benq.eu/support/downloads/
- PC Jontte
Minkä merkkinen näyttö, jos LG niin siinä näytön oikeessa alareunassa on sellanen Auto Set-nappi. Paina sitä niin pitäis resoluutio muuttuu oikeeks.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.733774Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k92031Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2261353- 1351256
- 1121148
- 1111125
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil701040Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik61005- 60984
- 35896