Minulla on tuttava, jonka uskon käyttävän aineita. Hän on saanut jostain päähänsä, että minä suhtaudun sen vuoksi häneen jotenkin ylimielisesti. Pari kertaa, kun hän on ollut pönttö sekaisin, hän on saanut pähänsä, että antaa minulle isän kädestä, eli nolaa minut muiden nähden. Ei hän humalassa ole, eikä vaikuta erityisen agressiiviselta, ennenminkin se vaikuttaa leikiltä. Ulkoisesta olemuksesta ei voi sanoa varmaa, että onko hän silloin ottanut vai ei. Käytös on vain poikkeavaa.
Koska hän on huomattavan iso ja luonnostaan vahva kaveri, niin olen saanut pistää tosissani hanttiin, ettei hän ole päässyt kurittamaan minua. Vaikka paikalla on ollut muitakin, niin kukaan ei ole tullut auttamaan. Tuota höyrypäätä tilanne vain naurattaa, oli kuulema "läheltä piti tilanne" ja "niitä tulee aina elämässä usein vastaan". En ole kuullut, että kukaan muu olisi joutunut samanlaisen hyökkäyksen kohteeksi.
Häntä kai pitäisi auttaa. Onko jokin aine, joka tuota aiheuttaa ja muuttuuko hän vielä agressiivisemmaksi. Normaali humala vie mieheltä voimat, mutta tästä aineesta en arvaa sanoa samaa, taitavat vain lisääntyä. Mitä pitäisi tehdä?
Ikävää leikkiä
5
1508
Vastaukset
- Hopi, hopi...
Rupea käymään salilla.
- 12+5
Mul tulee eka mieleen steroidit.
- ölli
Anna peppua.
- BJ.boy.16
Suosittelen
Molemmat tykkää ja sitten niitä tilanteita vasta alkaakin tulla vastaan
- Hankala kaveri
Entä jos toinen ei tykkää. Jos tietäisin, että po. kaveri on selvin päin ja siitä huolimatta minä vitu--n häntä, niin olisi saanut minut piiskata, jos kerta niin mieli tekee ja siitä paremman mielen saa. Niinhän se on että ketä herra kurittaa, sitä hän myös rakastaa. Mutta kenellekään huumehörhölle en anna lupaa. Sitä paitsi hän haluaa tehdä sen muiden nähden, se olisi jo häpäisyä.
Aika suuriin joustoihin sitä suostuu kaverien suhteen, Mutta jos joku tabuja käyttää, niin sellaiseen ei kannata mitään satsata. Sellaisen kanssa kaverisuhteet ja kaikki muukin menee pelkästään alamäkeä ja kohti lopullista loppuaan.
Yritin siis sanoa, että en ole mielestäni mikään tiukkapipo, mutta pilleristi on aina pilleristi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka672405- 661377
Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin
Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww741185EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!
Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje41107- 79845
Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä
Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi19790- 43678
Ratikka Turkuun
Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta82670Miehet trikoissaan
On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe24638- 30636