Suomenkieliset assassin's creedit

Mitkä assassin's creed peleistä oli suomenkielisiä
siis tekstitykset ja valikot
4581
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kaikki paskimmat.

Äänestä

Ainakin kolmosessa.

Äänestä

Opettele enkkuu

Äänestä

Kolmonen on suomen kielellä kai :D oon niin hyvä enkussa että se automatisoi englannin suomeks joten en oo varma, ja suomen kieliset tekstit ja tekstitykset on ainakin ac3 ja ac3 is asbest ;D huehuehueeee voi haistaa omaa kulliaan jos sellasta sillä on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


zas2 kirjoitti:

Mitkä assassin's creed peleistä oli suomenkielisiä
siis tekstitykset ja valikot

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu