Mitä niille valkopukusille tyypeille pitää tehä cs_italyssa ku ma ammun niit ni menetän rahaa ja joudun konsolee.
MOi
Killer
9616
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Ne on vihuja ammu ne aina !!!
TAi ne tappaa sut saatana !!!
No niinhän mä yritän, mut aina tulee kicked by console. Ni ehkä ne ei sit oo vihollisia...(?)
Auttakaa mua!! en haluu aina et mut kikataa..pitääks ne sit ampuu jollai tietyllä aseella??
Ne pitää tappaa yhdellä kranaatilla kaikki samaa aikaa tai muuten tulee kick
No vähä se on vaikeet.. Mut eihän ne liiku?? meinaan aika paha jos ne lähtee mun perää?? vai kämppiiks ne siel talos vaa???
LOLOMGSTFUWTFMOTH
Huomaa että jollain on taas trollivaihe päällä, jos pentu ei oikeasti tietäisi mitä "valkopukuisille" tehdään, hän varmasti osaisikin käyttää sanaa "camppaa"
Jos en käyttäny englannin kielistä sanaa. ku pelaan suomalaisel servul ja siel on melkein aina iltay ja siel pelaajat sanoo kamppii tai istuu eikä camp niiku ulkomaalaisis servuis. Eli jos joku nyt viittis olla ystävällinen ja kertoo et pitääks ne oikeesti tappaa yhellä kranulla kaikki??
Homma pitää hoitaa niin et otat jonku kaverin ja ammut ne sen läpi sitte saat niistä jonku 1000 aina niittauksesta.Niin ja sitte sun pitää bindaa yks komento kans---> kirjotat consoleen et: bind mouse 1 kill
Nyt on ongelma ratkaistu vassagååd