HALOO! Onko todella näin että missi tytöiltä vaaditaan täydellistä älykkyyttä? Sii ihan oikeesti, jos vaadittaisiin älykkyyttä, niin finalistit olisivat aivan eri näköisiä ja siinä ei puhuttaisi kauneudesta ollenkaan. Olidiko hienoa että miss Suomi olisi esim. 86kg 172cm oleva hieman viiksekäs nainen joka osaisi vastata median kysymyksiin oikein? Luulen että kaikki on sitä mieltä että ei. Miksi siis joka vuosi media ryöpyttää missejä tästä älykkyydestä, ilmeisesti siksi että nämä median edustajat ovat näitä viiksekkäitä älykköjä.
miss Suomi
1
316
Vastaukset
- etustaja
Ei. kun halutaan heidän vastaavan älykkäästi, kysymykset ja vastaukset on etukäteen opeteltu ulkomuistiin. Kikatus kielletty, mutta valkaistujen hampaiden esittäminen on tärkeää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kelekkakisat
Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.105356- 852915
- 462802
Pitäis vaan lopettaa
Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei132170- 252151
- 492103
- 431964
Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa -kaudesta
Unelmia Italiassa -sarja on ollut supersuosittu ja uutta kautta on odotettu. Nyt on tullut se aika, että TV-katsojat pää71903Salatut elämät: Lola Odusoga -paljastus - Tämä suosii tiettyjä Salkkarit-faneja!
Salatut elämät vetää katsojia tv-ruudun äärelle jaksosta, kaudesta ja vuodesta toiseen. Tähän mennessä sarjaa on nähty j71821Lähtisitkö Erikoisjoukot-leirille? Yksi kokelas paljastaa karun totuuden kulissien takaa
Erikoisjoukot realityssä kokelaat kohtaavat omat henkiset ja fyysiset rajansa. Nyt yksi kokelas paljastaa karun totuuden171821