HALOO! Onko todella näin että missi tytöiltä vaaditaan täydellistä älykkyyttä? Sii ihan oikeesti, jos vaadittaisiin älykkyyttä, niin finalistit olisivat aivan eri näköisiä ja siinä ei puhuttaisi kauneudesta ollenkaan. Olidiko hienoa että miss Suomi olisi esim. 86kg 172cm oleva hieman viiksekäs nainen joka osaisi vastata median kysymyksiin oikein? Luulen että kaikki on sitä mieltä että ei. Miksi siis joka vuosi media ryöpyttää missejä tästä älykkyydestä, ilmeisesti siksi että nämä median edustajat ovat näitä viiksekkäitä älykköjä.
miss Suomi
1
178
Vastaukset
- etustaja
Ei. kun halutaan heidän vastaavan älykkäästi, kysymykset ja vastaukset on etukäteen opeteltu ulkomuistiin. Kikatus kielletty, mutta valkaistujen hampaiden esittäminen on tärkeää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut romahti Haapaveellä, kiitos Ilkka!
Persut saivat historiallisen tappion haapaveellä! Kiitos Ilkka!851838- 821680
- 501349
Nyt tiedän
Että joku on lahjonut jonkun tai olemme idiootteja. Nuo kokkareiden päsmärit tuli valituksi valtuustoon. Onnea vaan kai471275Sanna Ukkolan kolumni: Rautarouva, joka unohti joukkonsa - Riikka Purran pitäisi katsoa peiliin
"Historialliset tappiot eivät synny vahingossa. Ne syntyvät, kun johtaja unohtaa, ketä hänen piti palvella, kirjoittaa I481182- 1181157
Kepun hegemonia jatkumassa vankkana Puolangalla
Tuuliviirien vallankumous jäi pahasti piippuun!23952- 39935
Tiedän kyllä sen
Että käyt täällä. En kuvittelisi sellaista asiaa. Tiedän kyllä senkin, että olet ainakin ollut minusta kiinnostunut. Sen59932Paraneeko ilmapiiri nyt?
Paraneeko kunnallispolitiikan ilmapiiri nyt kun persuilla meni vaalit päin pers3ttä ja änkyräpersut tipahtivat vilttiket23903