Sähköposti"uudistus"

uupunut

Voi ristus, miten hitaaksi on mennyt sähköpostissa toimiminen uudistuksen myötä. Pakko vaihtaa sähköpostiosoite johonkin toiseen. Usealla koneella olen yrittänyt, mutta hidas on kuin mikä.

11

372

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sal57

      Joo,nyt tämä uudistus aivan PERSEESTÄ

    • piittimarketta

      jepjep,enkä löydä kohtaa mistä voi torjua lähettäjän viestit...

      • Sitä kohtaa olen kanssa täältä etsinyt, enkä ole löytänyt! Sellainen "uudistus" - voihan....!!


    • haistaosjotaki

      voihan h....tti minkä teitte, nyt vaihtuu sp. ei meikä pysy teidän puuhissa mukana. menitte ja pilasitte hyvän ja toimivan tällaseen paskaan. soon moro ny.

    • per...tä

      haistakaa paska moiset uudistaja...mistä nämä apinat on palkattu sekoittamaan hyvä posti...vielä kerran HAISTAKAA PASKA minä siirryn käyttämään muuta postia ei kiitosta.

    • Olen ihan samaa mieltä - aivan onneton "uudistus"! - Vakavasti harkitsen myös tämän spostin vaihtamista toiseen! -

    • vanha takas

      Tämä uus sähköposti aivan kamala ei tämmösia ei ei ! kuka oikein valinnu ihan romu keksintö kauheeta hidas -nykii-sekanen -poistin tilausvahvistuksen vahingossa kun mokoma posti oli ruksannu sen valmiiks

    • ihmetellä täytyy

      Täytyypä sanoa että taas on joku aloittelija päästetty ohjelmia muuttamaan. Sama juttu oli sätin kanssa, oisko sama tollo... Ei voi edes meilejä poistaa lukematta, kaikki roskapostitkin on aukastava ensin. Asetuksista ei löydy oikein mitään muutettavaa, esim. auki olevan meilin kokoa. Tilausvahvistuksia pitää laavata sivuttain eestaas että voi lukea. Saunan taakse tämmöset päivittäjät.....

    • sipuli2

      Kyllä nyt s-posti meni päin prinkkalaa..
      Hidas, ei löydy toimintoja..
      Vanha oli miljoona kertaa parempi!

      • Joo olen samaa mieltä, että nyt mentiin perse edellä puuhun uudistuksen kanssa nimittäin s-posti on syvältä..


    • manu2000V

      En muuta toivo kuin että sähköposti toimisi mutta kun ei.. Ja ennen kaikkea: vastatkaa sieltä jotain näihin tuhansiin viesteihin!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan

      Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html
      Maailman menoa
      177
      4995
    2. Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?

      Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,
      Maailman menoa
      19
      4387
    3. Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa

      Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699
      Maailman menoa
      9
      3107
    4. Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa

      Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana
      Maailman menoa
      253
      2952
    5. Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat

      "Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien
      Maailman menoa
      143
      2892
    6. Sä veit mun sydämen ihan totaalisesti

      Aivan totaalisesti..
      Ikävä
      52
      2511
    7. Oot se sinä

      Ihan varmasti oot, tuo olemus ei valehtele 😘💓🪅 🏡 ihana 😍🙏
      Ikävä
      27
      1919
    8. Ei siinä kauan

      Menisi jos olisimme kahden
      Ikävä
      22
      1757
    9. Vieläkö olet

      Rakastunut minuun? Minä sinuun
      Ikävä
      34
      1743
    10. Toivotko vielä kohtaamista

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      65
      1719
    Aihe