Itse tässä pistin pystyyn kirjablogin ( http://http://bookdorkthe.blogspot.fi/ ), johon kirjoittelen ajatuksia ja mielipiteitä lukemistani kirjoista ja silloin tällöin myös katsomistani elokuvista ja tv-sarjoista (lähinnä sci-fi ja fantasia).
Kaipailisin kuitenkin lukulistalleni muidenkin kirjablogeja, joten jos sinulta sellainen löytyy tai tiedät jonkun laadukkaan blogin, niin pistähän linkkiä alle:)
Kirjablogeja?
TheBookDork
4
475
Vastaukset 4
- Tarkkailijahavainnot
Tassa on yksi:
https://sites.google.com/site/bannedbibleschool/home
Sisaltaa paljon eri aiheita.
Terveisin Tarkkailijahavainnot - Tarkkailijahavainnot
PS. Kirjablogisi ei avaudu, linkki ei toimi minulla. Lehtosen kirja kylla toimii.
Terveisin Tarkkailijahavainnot - TheBookNerd
http://bookdorkthe.blogspot.fi/ tuossa uusi toimiva linkki. Kiitos huomautuksesta ja vinkistä!
- Kirjojenmaailmassa
Tässäpä tämmönen:
http://kirjojenmaailmassa.blogspot.fi/
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1762926
- 601224
Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r160967- 4959
Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi
Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....57917- 84820
Onko Sofia jälleen jätetty?
Moni asia viittaisi siihen, että hän on jälleen sinkku.173810Rekat seisovat dieselin hinnan takia . Ala ei kestä tällaista hintatasoa, sanoo yrittäjä .
EU:n kallein diesel on kova paikka kuljetusalalle. Ajoja on jätetty ajamatta kannattavuusongelmien vuoksi, sanoo alan e196777Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.
Vaimon viesti on paljastanut totuuden.216733- 7706
- 53667
- 59666
- 62659
- 67646
Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?21598Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?131581Kuinkahan monen
Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran66549Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32548- 34527
- 55518