1. Koska matkustit, ajankohta ja matkan kesto?
2. Kohde ja hotelli tmv. ?
3. Matkatoimisto ja lentoyhtiö?
4. Matkalaiset? Aikuisia? Lapsia? Ikähaarukka?
5. Pisteet (1-5) kohteelle? Hyvät ja huonot puolet?
6. Pisteet (1-5) hotellille? Hyvät ja huonot puolet?
7. Sää lomasi aikana?
8. Mitä nähtävyyksiä tms suosittelisit muille?
Gallup kohteessa käyneille?
Utelias -79
2
850
Vastaukset
- sieltä lisää
Matkamessut 15.-18.1.2015
http://www.koreayhdistys.net/fi/Korea/Matkailu/ - Ape The Bloggaaja
Olin joulukuussa 2014 viikon Soulissa, yksi aikuinen ja yksi pehmoleluapina. Sää oli hieman viileä. Blogistani löytyy paljon juttuja. Lauantain tulossa vielä kooste jutuista ja 10 vinkkiä. :)
http://apenmatkat.blogspot.fi/p/matkakohteet.html
Myös hotelliarvostelu:
http://apenmatkat.blogspot.fi/p/apen-hotelliarvostelut.html
T. Ape
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja15214486Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant408326Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va486072SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1695677Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3124447HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.694317Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm544068Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot263975"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153730Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta
Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan692713