UAV

Oisko muute siin järkee et yks lennätäis jotai helikopterii mikä lähettäs suoraa kuvaa
693
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

heheh olet prlannu likaa codia

Äänestä

ehkä, ehkä en :D

Äänestä

Heh, siinäpä ois mukava ampuu joku 400e kopteri vesurilla ilmaan :D

Äänestä

no kyllähän tuo toimii mutta epäilen että jos sillä vihuja kuvataan niin epäilen että vihut kuulee kopterin äänen

Äänestä

Tuskimpa tommonen toimis... Kopu tai joku muu härpäke mikä jaksaa kamerat kantaa maksaa jo 1000€ sitten viälä semmonen kamera laite millä saa live kuvaa ilman johtoja ei saa halvalla. Sitten vielä läppäri johon liittää lento controllit ja kuva ei tule olemaan helppoa.

Äänestä
  • Mä softaan itekkin ja tavallaan ymmärrän sua mut tavallaan... EI KISTUS. Toi menee jo vähän yli!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


uavsoftii kirjoitti:

Oisko muute siin järkee et yks lennätäis jotai helikopterii mikä lähettäs suoraa kuvaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu