Tuntija

Surullinen

Katsotko vaalealle naiselle kevät kesä. Suhde loppui nuorempaan miehen.

1

70

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei

      sinäkin tunnet olevasi itseäsi nuorempi, olet kaikin puolin nuorekas. seisot vankasti omilla jaloillasi ja olet hyvässä kunnossa, energiasi ovat tasapainossa.

      näen kahteen kertaan lapsen, toisella kerralla hän on isänsä kanssa kahden. tuo loppunut suhde ei olisi kuitenkaan kestänyt ikuisesti, se oli sellainen "unelma", mutta ei aivan realistista elämää. sinä tarvitset vahvempiluontoisen kumppanin itsellesi.

      en osaa sanoa ikääsi, sillä näen sinut monen ikäisenä samanaikaisesti. mutta lapsiasiassa näkyy kahdenlaista, on parempi jättää se vielä purkamatta.
      liikettä tässä näkyy, ensin selvittelet asioitasi ja sen jälkeen vaihdat kuppikuntaa, tai sanoisinko ympyröitä. tästä nykyisestä ympäristöstä missä nyt liikut, olet saanut tarpeeksi. sinä tarvitset vaihtelua.

      sitä kautta se hyvä olo löytyy. älä ole liian luottavainen naisten kanssa, saat lahjan naiselta jolla ei ole hyvät tarkoitukset.
      näen toisenkin lahjan, mihin liittyy paljon ääntä.

      t. Keskiyö

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Törkeä petosepäily Suomussalmella

      Uutisoi maikkari. Uhrin nimiin on nostettu pankkilainaa, hänet on saatu sijoittamaan hevosiin ja ostamaan autoja. Ei ta
      Suomussalmi
      71
      3053
    2. Poliisi etälamautti, sitten pahoinpiteli

      Vaikeasti kehitysvammaisen niin vakavasti että kuoli pian sairaalassa. Ei osannut kehitysvammainen heti noudattaa polii
      Maailman menoa
      366
      1140
    3. Mies, olen pahoillani kun olen kuvitellut

      Että pitäisit minusta. En sitä mistään tähdistä kuitenkaan lukenut, mulle vaan tuli jostain semmoinen tunne, kun itse ty
      Ikävä
      65
      795
    4. Anni Ihamäki saa tylyä kommenttia TTK:sta - Erityisesti tämä "vääryys" ärsyttää

      Kaikille ei ole mieleen se, että Anni Ihamäki on mukana uudella Tanssii Tähtien Kanssa -kaudella. Ihamäki saa varsin ty
      Kotimaiset julkkisjuorut
      32
      749
    5. Mitä et ole valmis sietämään ihmissuhteissasi ja miksi?

      Aiemmin jo kyseltiin mitkä vaatimukset olivat mielestänne liiallisia. Kyselläänkin nyt sitä, että millaisilla asioilla s
      Sinkut
      263
      646
    6. Päivän Riikka: Pandan suklaatehdas Jyväskylästä Viroon

      Menkää töihin! Viroon! --- Liki sata vuotta kestänyt suklaantuotanto makeisvalmistaja Pandan tehtaalla Vaajakoskella pä
      Maailman menoa
      140
      598
    7. Tiesitkö? Vappu Pimiän ensimmäinen aviomies ei ole Teemu-rakas

      Vappu Pimiä on tätä nykyä naimisissa Teemu Huuhtasen kanssa. Pimiä on toista kertaa naimisissa, sillä ensimmäinen liitto
      Kotimaiset julkkisjuorut
      19
      579
    8. Älä nyt ylikuormitu vaikka sinusta pidänkin rakas nainen

      Tiedän, että olet minulle oikea. En halua pilata tätä juttua malttamattomuudella, mutta epäilen. Haluan vain olla lähel
      Ikävä
      31
      558
    9. Sysmä tarvitsee päätöksiä

      Sysmä tarvitsee päätöksiä – ei p*anjauhantaa** Kirjoitan kuntapolitiikan ulkopuolisena tarkkailijana. Sysmän poliittinen
      Sysmä
      17
      515
    10. Älä katoa elämästäni

      Kävelyllä mietin olisitpa varjo takanani vierelläni sivullani Älä katoa koskaan ole siinä pidä kädestäni kiinni ole kan
      Ikävä
      29
      489
    Aihe