Myydään 50v komean miehen pieruraitakalsarit aikuiselle naiselle haisteltavaksi, maisteltavaksi tai kahvipöydässä esittelyyn.
olleet käytössä 4 viikkoa yhtäsoittoa ja torviparaati on tehnyt tehtävänsä, hk sinisten ja lehtipihvien avittamina kymmeniä paukkuja reikä kaupan päälle.
Hinta: 1e.
Yhteystiedot: jätä omasi niin otan yhteyttä.
O: myydään 50v miehen vauhtiraitakalsarit
2
98
Vastaukset
- fnfxhm
tunge ne vaikka aukkoosi, idiootti
- Heteronainen34
Viestisi herätti kiinnostuksen, tätä tavaraa on harvoin tarjolla. Hinta on kuitenkin todella alhainen, etteivät vaan ole varastetut?
Ovatko nämä uniikkikappale, vai onko tuotanto jatkuvaa kuukauden sykleissä? Mikäli kyseessä on sarjatuotanto, voiko kalsareihin saada numeroinnin, jotta näkee kuinka monennet kalsarit on kyseessä? Tämä keräilyarvoa ajatellen. Paitsi haisteluun, kalsareitahan voisi myös käyttää pesuhuoneen sisustuselementtinä.
Mietin vielä ostopäätöstä. En ole kyllä kellään nähnyt tällaisia ostettuna, yleensähän näitä tulee ihan itsestään kotiteollisuustuotannossa kun parisuhteessa elää. Toisaalta tuolloin tämä tuote ei kyllä yleensä ole yhtä pitkälle jalostettu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu2027364Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1303310Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?1161954"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?611922Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p611867- 191819
Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am841807Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.61685Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171561- 731449