O: myydään 50v miehen vauhtiraitakalsarit

raimo reissupekka.

Myydään 50v komean miehen pieruraitakalsarit aikuiselle naiselle haisteltavaksi, maisteltavaksi tai kahvipöydässä esittelyyn.
olleet käytössä 4 viikkoa yhtäsoittoa ja torviparaati on tehnyt tehtävänsä, hk sinisten ja lehtipihvien avittamina kymmeniä paukkuja reikä kaupan päälle.
Hinta: 1e.
Yhteystiedot: jätä omasi niin otan yhteyttä.

2

94

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • fnfxhm

      tunge ne vaikka aukkoosi, idiootti

    • Heteronainen34

      Viestisi herätti kiinnostuksen, tätä tavaraa on harvoin tarjolla. Hinta on kuitenkin todella alhainen, etteivät vaan ole varastetut?

      Ovatko nämä uniikkikappale, vai onko tuotanto jatkuvaa kuukauden sykleissä? Mikäli kyseessä on sarjatuotanto, voiko kalsareihin saada numeroinnin, jotta näkee kuinka monennet kalsarit on kyseessä? Tämä keräilyarvoa ajatellen. Paitsi haisteluun, kalsareitahan voisi myös käyttää pesuhuoneen sisustuselementtinä.

      Mietin vielä ostopäätöstä. En ole kyllä kellään nähnyt tällaisia ostettuna, yleensähän näitä tulee ihan itsestään kotiteollisuustuotannossa kun parisuhteessa elää. Toisaalta tuolloin tämä tuote ei kyllä yleensä ole yhtä pitkälle jalostettu.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      284
      4755
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      135
      3056
    3. Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?

      Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k
      Maailman menoa
      51
      2963
    4. Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?

      Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn
      Maailman menoa
      28
      1541
    5. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

      Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
      Maailman menoa
      227
      1242
    6. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      47
      1189
    7. Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa

      Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.
      Maailman menoa
      7
      986
    8. Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme

      Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu
      Ikävä
      58
      981
    9. Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?

      Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu
      Ikävä
      78
      971
    10. Paskalaista valokuitulakiin

      Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais
      Maailman menoa
      52
      969
    Aihe