Olen monesti maininnut että en ole esittelemässä itseäni siellä enkä kalakeittoani jota syön ruisleivän kera Tiedätte varmaankin että nuo deittimainokset kuvineen ovat olleet nettirikolisten kuin muiden hämärämiesten kohteena koska siitäkin on uutisoitu He kopioivat juttuja keskustelupalstoilta siirtävät jutut jonkun netistä seuraa etsivän viestiksi joten huijaavat rehelisiä ihmisiä kuvittelemaan Olenkin monesti todennenut olevani reilusti yli 100 kg ja kengän numero on kanotin mitta sekä syön vain riisiä ja hernekeittoa ja olen ihan mahdottoman ruma joten tuuraan variksenpelätintä vaikka :) luulen jonkun pervon kyllä tästäkin profilista kiinostuneen
eikö olekkin "ihmeelistä " kun kirjoitan välillä "oudosti " että miksiköhän, mitäs luulisitte
eikö olekkin "ihmeelistä " kun kirjoitan välillä "oudosti " että miksiköhän, mitäs luulisitte
Vastaukset 1
Vanhimmat
Aloittajan tekstistä toimittaja saa vaikka iltalehteen jutun avuttomasta yksinhuoltajasta jotka syö vain riisipuuroa ja hernekeittoa mutta eiväthän korkea-arvoiset toimittajat suomi 24 fi käy Kuvanlukutaitoja kannattaa ns. petrata Asiasta kolmanteen kyllä tässä on tullut tahtomattaan vihastettua 2000-luvulla naapurostoa syyttä suotta.kun heidän mielikuvat eivät pidäkkään paikkaansa.
tiedettehän kuinka mieluisaa esim. naapureilla on sterotybioissa eläminen ja kynsin hampain pitää kiinni oletuksistaan Minunkin pitäisi olla juoppo viettäää rietasta elämää sekä meluisia illanistujaisia, miehiäkin olisi pitänyt vaihtua ja sossun avustuksilla elää päästään vialla ja lähiökuppiloiden vakioasiakas tai joku muu alkoholisiti tai nisti joka kyttää naapureiden miehijä joka omalla pihallaankin vai kyylää Lol.
Yli kaksikymentävuotta on jaksaneet tyhmimmät sterotybiodensa kanssa odotella milloin ne täyttyvät kyllähän tässä on moni menettänyt kun millään ei oikeesti saa eikä voi muuta kuin katsella alppiruusuja jotka kohta puhkeavat loistoisaan kukkaansa Tämä on vain kevyesti tiivistetty Tämän sitä saa "palkaksi " kun ei täytä käytöksellään odotettuja sterotybioita Jos vieläkin rehelisimmin tämän tästä lopetan niin nyt kun vielä lisään tähän että juurikaan en ajattele kuin mieti näitä asioita enkä ole siihenkään ansaan langennut että olisin yhtäkään valttia ns. heille antanut Tälläista vain elämässä myöskin joidenkin täytyy kokea Mutta riippuu täysin itsestä miten näihin olen suhtautunut Se jääköön vain minun yksityisasiakseni.
toinhan kuvakirjan alppimaasta sulle.