Mitä mieltä?

mitä mieltä ootte lesboista? kannattaako salata lesbois vai?
8116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

No suhtaudun samalla tavalla kuin homoihin eli mielestäni sillä ei ole mitään väliä onko lesbo vai ei eikä ihmistä sentakia voi tuomita. Jotenka ei ole mitään salattavaa ja ole ylmpeä siitä mitä olet

Äänestä

Ei kannata salata. Lesbot on fiksuja ku älyää et suurin osa miehistä on täyskusipäitä. Jos itsekkin olisin nainen nii kyllä tytöistä tykkäisin.

Äänestä

Eräänlaisia luonnonoikkuja. Voihan lesboutta salata tai olla salaamatta, miten vaan.

Äänestä

samanlaisia ihmisiä ne lesbot ja homotkin on:) ei sitä ole mun mielestä syytä salata vaan olla ylpeänä sitä mitä on!

Äänestä

Ole ihain avoimesti lesbo vaan niin ei meiän miesten tarvii haikailla teiän perään. :)

Äänestä

kiitti vastauksista

Äänestä

Ei kannata salata, älä ole homo.

Äänestä

Olisin lesbo, jos olisin tyttö.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lesbotyttö kirjoitti:

mitä mieltä ootte lesboista? kannattaako salata lesbois vai?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu