Perkule, kun tässä uudessa hienossa sähköpostissa ei ole täppää jolla torjua epätoivotut viestinlähettäjät. Nyt sähköpostiini tulee roskaviestejä noin 25/päivä. Eikö sinne nyt voisi saada pikatäppää, että eitoivottu lähettäjä?
Roskaposti
9
220
Vastaukset
- toimiii!!!!
lataa adBloc niin säästyt roskapostilta!!!!! :) siis jos windows xp!!??
- weer
ei ad bloc vaikuta roskapostiin ainakaan minulla
- ex oli parempi
Miksi tosiaan ei enää ole mahdollista ilman erillisiä ladattavia ohjelmia torjua näitä ei-toivottuja tuputtajia (ei ole xp:tä)????????????????????? Olis niiiiin kiva, että muutokset toisivat parannuksia eivätkä huononnuksia käytäjille..
Haluaa roskapostirobotin s-postiinkin!! - ex todella parempi
Roskapostin osalta uudistus aivan käsittämättömän surkea. Jos parannusta ei kuulu, vaihdan postini muualle! Miten on mahdollista, että nykyaikana "uudistetaan" näin onnettomasti?
- Puh pah
Olen kysynyt jo monta kertaa ylläpidolta miksi saapuneet postissa ei näy( 29.4 jälkeen) mitään mulle tulleita posteja ? Ei tule vastauksia, ei. Postia on lähetetty monestakin koneesta mutta eivät vaan tule perille näkyviin. Olen jo vaihtanut toiseen postiosoitteeseen mutta harmittaa kun ei voi vastata näkymättömiin posteihin. Onko muilla ollut samaa vaivaa?
- 10v käyttäjä, EX!
Minulle oli tullut 2 viikossa yli 460 roskapostia suomi24 postiini! Sen lisäksi kokio postiin ei meinaa millään edes päästä. Kiitti nyt oikeesti riitti, meni sähköposti lopullisesti vaihtoon.
- Roskasuodatin
Edellisestä postista tuttu roskapostin merkkaus olisi toivottava lisä myös tähän uuteen postiin.
- Roskasuodatin
On uudessa postissa nimellä postisuodatin asetus siinä saa torjuttua roskapostit.
Kävin tutkimassa posti ohjelman läpi. - Roskasuodatin
Roskasuodatin kirjoitti:
On uudessa postissa nimellä postisuodatin asetus siinä saa torjuttua roskapostit.
Kävin tutkimassa posti ohjelman läpi.Asetuksista löytyy postisuodatin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1191712
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991548Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy381021Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M29909Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?38871Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm50836Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s43778Olet myös vähän ärsyttävä
Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.37770Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56758Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet37740