K2 vitamiinia

5164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Itse olen tilannut.

On kuulemma hyvä valmiste.

Suomessa vastaavaa ei ole.

Äänestä
  • Nuo solgari tuotteet on hyviä ja iherbissä ainaski puolet halvempia kuin täällä.

    Äänestä

  • Ei jää tulliin jos tilaa?

    Äänestä

  • pitää olla varma kirjoitti:

    Ei jää tulliin jos tilaa?

    Asiat on tulkinnanvaraisia. Varma voi olla vain jos tilaa Fimean luokittelemia tuotteita.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


netistä. kirjoitti:

Saako tätä k2 vitamiinia tilata iherbistä?

http://m.iherb.com/Solgar-Natural-Vitamin-K2-100-mcg-50-Veggie-Caps/15190

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu