Plataniaksen yöelämä

Vinkkejä hyvistä menomestoista? Ensi viikolla oltaisiin menossaa..

Euroviisuja tms olisi kiva katsoa jossai menevässä paikassa. Kaikki kokemukset ja tarinat tervetulleita!
4456
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Moikka, en osaa nimetä hyviä mestoja, mutta veikkaan että takuulla löydätte sellaisia!!! Mitä et Plataniaksesta löydä, sitä et myöskään tarvitse.......Päättelen näin siitä että naapurimme nuoret palasivat joka hemmetin aamu n klo 5 bilettämästä ja bileet jatkuivat jonkin aikaa vielä hotellihuoneessakin..Saivat kylläkin kuulemma varoituksen moisesta häiriköinnistä... Mutta meteliä kohti vaan Plataniaksen yössä, niin johan löytyy.

Äänestä

Hot Shot´s Geranissa, 3 kilsaa Plataniaksesta Malemeen päin.

Äänestä

Rock House 25 vuotiaille; Tropicano sitä nuoremmille.

Äänestä

Entpä 50 veelle bilepaikkoja Plataniaksessa nykyään? tai sellaisia jossa esim livemusiikkia ja hyvää ruokaa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


plataniashuuma kirjoitti:

Vinkkejä hyvistä menomestoista? Ensi viikolla oltaisiin menossaa..

Euroviisuja tms olisi kiva katsoa jossai menevässä paikassa. Kaikki kokemukset ja tarinat tervetulleita!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu