Belek

Belek

Hei,
Onko kokemuksia Sirene Belek -hotellista? Millaiset ruuat?(all inclusive) entä huoneet, millainen on perhehuone? Onko hotellista lyhyt matka rannalle, ja millainen ranta on?(hiekkaa,kiveä, puhdas/likainen vesi?) Mitä tekemistä löytyy Belekistä tai lähialueelta niille jotka eivät golfaa. Meidän perheessä nimittäin yksi golfari. Löytyykö ostosmahdollisuuksia, vesipuistoa, kivoja retkiä? Kaikenlainen info tervetullutta!
Kiitos jos joku viitsii vastata!

1

138

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mahtava paikka

      Erittäin hieno hotelli. Juurikin golffaajien eli iäkkäämpien ihmisten. Erittäin hyvät isot huoneet-toki eritasoisia. Kaikkea ruokaa ja juomaa on tarjolla. Palvelu erinomaista.
      Belekissä ei ole muuta kuin golf ja upeita hotelleja. Eli rentoudu hotellilla ja nauti sen palveluista ja hyvin monipuolisesta ohjatusta liikunnasta ym.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      133
      7300
    2. Kaipaisin nyt kosketusta

      jota ei koskaan ole ollut. Saisinpa tuntea kätesi niskallani ja silittelemässä päätäni. Sulaisin varmasti siihen.
      Ikävä
      14
      2670
    3. Imaami kysyy, miksi pojat uivat ilman valvontaa

      Kalajoen särkät ovat usean kilometrin pituiset. Siellä on kylttejä, joissa varoitetaan rannan vaaroista. Siellä ei ole
      Maailman menoa
      267
      1290
    4. Sokea "ystävälle"

      Oletko oikeasti noin sokea?
      Ikävä
      100
      1059
    5. Mansikkatiloilla hyväksikäytetään ukrainalaisia

      Työolot ovat surkeita ja palkka kelvoton. https://yle.fi/a/74-20172942
      Maailman menoa
      171
      1000
    6. Kerrostaloihin ilmalämpöpumput

      Ulkomailla näkee paljon ilmalämpöpumppuja kerrostalojen ulkoseinissä. Mikä estää taloyhtiötä hankkimasta niitä asuntoih
      Sinkut
      72
      954
    7. En ymmärrä käytöstäsi

      Se on ollut eräänlaista hyväksikäyttöä. Että seura kyllä kelpaa palstan välityksellä silloin kun ei ole parempaakaan tek
      Ikävä
      137
      940
    8. Kiitoksia kaikille epäasiallisesta sisällöstä liputtaneille

      Se ylimielisyys ja epäasiallisen julkaisun jakaminen ei sitten kantanut.
      Tuusniemi
      79
      794
    9. Kirkonkylän puliveivarit

      Hieman pistää silmään nuo puliukot ja akat kirkonkylän penkeillä ja S-marketin kulmilla. Tarttis varmaan tehdä asialle j
      Karstula
      13
      773
    10. Persaukinen puolankalainen kävi kerjäämässä paitaa

      Ja lippistä. Nauratti suuresti kun katsoin. Kukahan mahtanee olla? Voipi katsoa täältä jutun. https://www.youtube.com
      Puolanka
      18
      751
    Aihe