Derbin etustefat

Mistä saisi derbi x-treme -09 etustefat, stormilta varmaan saa mutta mikä se niiden mallinumero tai mikä nyt onkaan on ? :)
259
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vittu en tiiä perkele mallinumeroista mutta jos PENIS mahtuu läpi ni perkeleen hyvät SAATANA.

Ps. Työnnä mopot perseeseen kaikki on perseestä ja osta ES. aattele ny jos vitun mopo maksaa vaikka vittu1234 e ni saatana sil sais jo aika monta lavaa es vai mitä vitun laatikkoja ne on

Äänestä

Ymmärrän että haluat purkaa penis-es-agressioitasi jossain mutta tee se vaikka k-kaupan takana äläkä täällä :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


stefatvuotaa kirjoitti:

Mistä saisi derbi x-treme -09 etustefat, stormilta varmaan saa mutta mikä se niiden mallinumero tai mikä nyt onkaan on ? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu