kikin kautta tapaaminen

Ootteko ikinä sopinut mitää tapaamista jonkun kaa johon ootte tutustunut kikissä? Ihan kaverimielellä tai ns.seksitreffeille?
5124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mä näin kerta yhe tytön iha frendein mut sit ku tavattiin uusiksi ni käviki sit vähä toisi ;)

Äänestä

Kerran olin vaihellu yhe tytö kaa vähä kuvii ja oltiin puhuttu kaikkeen tuhmii mut di ehotin et voitasko nähä ni se blokkas mut -.-

Äänestä
  • XDDDD

    Äänestä

noo joskus vihjailtii vähä kiks yhe pojan kaa et nähtäis ku oltiin kans vaiheltu jo jotai kuvii ja puhuttii joka ilta jotai pervoi, mut ei sit saatu aikaa järjestää mitää..

Äänestä
  • Laita sun Kui ni Turun puhuu ja voidaan tapaa ! ;) mul on 20cm

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyttö_uusimaa kirjoitti:

Ootteko ikinä sopinut mitää tapaamista jonkun kaa johon ootte tutustunut kikissä? Ihan kaverimielellä tai ns.seksitreffeille?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu