Murhamies luukkonen

saatu kiinne .hienoa työtä poliiseille. 10
7316
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

sun luonako oli?

Äänestä

Luukkonen palasi omiensa joukkoon konneveelle. Konneveellähän Luukkonen ei mitenkään erottunut Suolahesta lomalla olevista konnevetisistä. Oivallinen piilopaikka tuo konnevesi jumalan selän takana.

Äänestä

Onneksi rosmo jäi kiinne.olikohan poiliisikoiria paikalla kiiniottotilantessa?? nillä terävät hampaat ja vahvat purukalustot.

Äänestä

aika pitkälle mies pääsi lähtöpaikka huomioiden

Äänestä
  • aiemmalla reissulla pääsi Saloon asti

    Äänestä

Kyllä oli hyvä juttu, mutta niin mitään todellista vaaraahan tuollaisesta karkurista ei ole normaaleille ihmisille, kun hän ei yleensä halua vahingoittaa normaaleja ihmisiä, jotain muuta ehkä.

Erikoinen paikka oli mistä hän löytyi kyllä, oli ollut kopistelemassa mökkejä että onko ketään kotona..

Äänestä

Suolahdessa olisi erottunut liian hyvin - kuten ihmiset yleensä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


näin se on. kirjoitti:

saatu kiinne .hienoa työtä poliiseille. 10

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu