Suomi24 sähköposti on mennyt ihan päin persettä joka uudistus ihan susia,hidas kuin mikä,ihan sekainen,onko teillä yhtään tietokone ammattilaista siellä suunnittelemassa.
Suomi24 sähköposti
4
204
Vastaukset
En tiedä miksi sinulla on hidas mutta minulla ainakin pelittää nopeasti. Uudistuksilla on positiivinen puolikin ja toki uudistuksiin mahtuu huonojakin puolia. Vinkkinä teille ettei kannata takertua huonoihin puoliihin jotka yleensä korjataan ajansaatossa.
- suora1
Pilalle meni uudistuksen myötä,viestejä tulee kymmeniä päivässä ja ihan mainoksia entisestä pystyi torjumaan nykyisestä ei. Korjausta postiin.
- Pottuuntunut
Todella surkea tämä viimeisin Suomi24:n sähköpostin uudistus, hidas kuin mikä eikä koskaan tiedä aukeneeko posti vai ei. Eihän tälläiseen voi luottaa pätkääkään! Vaihdan sähköpostipalvelua.
- kökönkökkö!
Ihan perseestä koko sähköposti nykyisin! Viestit siirtyvät itsekseen roskikseen (kun täppi tulleissa viesteissä liikkuu sitä mukaa kun esim. avaa toisen viestin)
Itselläni on monta laskuakin mennyt suoraan roskakoriin juuri tämän ominaisuuden vuoksi! Tästä asiasta laitettu palautettakin ylläpidolle mutta ei tunnu kiinnostavan! Itse varmaan käyttävät muita sähköpostipalvelimia!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persujen vaalilupaus oli euron bensa
Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.922137Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin
Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n422105Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin
Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi501845Topi osti Askon
Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan751370- 861261
Kastaa ja upottaa on eri sanat
Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan2191141Uskomatonta touhua!
Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki311070Oliko se oikeasti epäselvää
sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men561013- 67946
Miksi eduskuntatalon portaille sytyttään tänään 8 645 kynttilää?
Oikeus elämään ry järjestää lauantaina 21.3.2026 tapahtuman, jossa Eduskuntatalon portaille sytytetään 8 645 kynttilää.284906