suomi popilla kaikki on yhtä steikkiä

a hautala käy treffeillä = steikillä
ihminen teloitetaan = tehdään siitä steikkiä jne....
5304
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Suo mi Pop on hyv ä kanva!

Äänestä

täyttä skeidaa koko kanava aamulypsy varsinkin, ylihauska kolmikko

Äänestä

vittu mitä paskaa, nyt loppu toi saatanan tipitii! tämä siirtyy radio rockin puolelle kuuntelemaan marsea!

Äänestä
  • ihan vapaasti. tai novalle kuuntelemaan jonkun siirappisen akan lässytystä.

    ihan yhtä paskaa se radio rock on.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


steikki kirjoitti:

a hautala käy treffeillä = steikillä
ihminen teloitetaan = tehdään siitä steikkiä jne....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu