Monkiin vilkut

saakohan mistään Hondaan vilkkuja ja paljonkohan moiset maksaisi. Pojan olisi silloin turvallisempi liikkua kaupungilla.
2292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eiköhän se itse kannata tehdä. Ellei joku liike niitä rupea väsäämään. Ei tule kauheen kalliiksi, jos ostaa vilkut ja releet joku kytkin tietysti mistä toimii.

Äänestä

no jos ihan meinaat ostaa niin uudet kaikkine nippeleineen maksaa noin 1000mk.halvemmallakin saattas saada

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pekkis kirjoitti:

saakohan mistään Hondaan vilkkuja ja paljonkohan moiset maksaisi. Pojan olisi silloin turvallisempi liikkua kaupungilla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu