Seksitreffit

nanna4

Kevät on saanut minut järjiltään himosta. Lämpenevät päivät ovat saaneet minut rohkeasti harkitsemaan jotain, mistä en ennen ollut uskaltanut edes haaveilla. Seksitreffit. Rohkeaa, intohimoista seksiä ilman jälkipuheita. Sitä juuri tarvitsen. Olen selannut netistä muutaman lupaavan seuranhakuilmoituksen. Valikoin sieltä huomattavasti itseäni vanhemman herrasmiehen. Treffien odottaminen saa mielikuvitukseni laukkaamaan ja vatsanpohjani kihelmöimään.

Tapaamme hiljaisella parkkipaikalla. Ajat autollasi aivan vierelleni ja avaat ikkunan. Ennen kuin tervehdit minua, mittaat minut katseellasi päästä varpaisiin. Onneksi olen varautunut ja pukenut päälleni kevyen lyhythelmaisen kesämekkoni ja sääriäni imartelevat korkeakorkoiset avokkaat. Huomaan hyväksyvän hymyn muuten niin vakavilla kasvoillasi. Hyppään kyytiisi ja minua jännittää.

Pian olemme kaukana asustuksesta keskellä metsää syrjäisen tien varressa. Täällä meitä ei yllätä kukaan. Hivutat kesämekkoni helmaa ylöspäin samalla kun kätesi kulkee pitkin paljasta reittäni. Kätesi pysähtyy aivan yllättäen kun se kohtaa paljaan häpykumpuni. Yllätyitkö? Ilmeisesti, sillä vaadit minua levittämään haarani auki. Paljas pimppini paljastuu etkä voi olla koskematta sitä. Värähdän rouhean miehekkään kätesi kosketuksesta. Pienikin sipaisu häpyhuulillani saa vatsanpohjani kihelmöimään himosta. Levität huuliani hellästi ja katsot kostunutta pimppiäni kiinnostuneena. Huomaan, että himoitset jo sitä.

Nousemme ulos autosta. Lämmin kesätuuli hyväilee mekon alta paljastunutta alastonta vartaloani. Nautin tilanteesta, jossa olet asetellut minut nojaamaan autoosi haara-asennossa selkä sinuun päin ja siirtynyt katselemaan eteesi avautuvaa näkymää kauempaa.Sekuntikin tuntuu ikuisuudelta ja tilanne on todella kiihottava, täynnä sähköä. Huomaan sivusilmällä, että riisut housusi. Tulet taakseni ja kosketat pilluani. Se on jo aivan märkä. Täysin varoittamatta survaiset valtavan kivikovan kyrpäsi pilluuni. Parahdan kovaan ääneen, en kivusta vaan nautinnosta. Olen aivan täynnä sinua. Aloitat rytmikkäästi takomaan minua aivan pohjaan saakka. Kyrpäsi on valtava ja jokainen työntö saa minut ulvaisemaan äänekkäästi. Tartut pitkiin hiuksiini ja riuhtaiset hellästi pääni taaksepäin. Huulesi tuntuvat kuumilta kaulallani. Kuiskaat korvaani, että nautit tiukasta pillustani niin kovasti, että aiot kohta laueta sisääni.

Viimeiset työnnöt tuntuvat siltä, että halkean niiden voimasta. Lämmin sperma jää valumaan reisiäni pitkin kun vedät kalusi ulos minusta. Juuri tätä tarvitsen lisää, intohimoista seksiä ilman turhia puheita...

13

11360

    Vastaukset 13

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • panomies1

      täällä ois yks ehokas

    • Täällä on lähelle viittäkymppiä oleva mies joka olisi kanssa kiinostunut tollasesta treffistä. [email protected]

    • Täällä on lähelle viittäkymppiä oleva mies joka olisi kanssa kiinostunut tollasesta treffistä. [email protected]

    • Joo täällä kans hurjastelia :) kun ikää tulee on kokeilun halunen

      • Anonyymi

        Trololoo ääliöt


    • Kyrpäsi korvaani

      Kyrpäsi sivusilmällä mittaat minut kovaan ääneen ja katsot kauempaa.Täysin varoittamatta riuhtaiset kostunutta pimppiäni taaksepäin. Parahdan kovaan ääneen kivusta. Kätesi pysähtyy aivan yllättäen kun se kohtaa kivikovan häpykumpuni. Tulet taakseni ja riisut housusi haara-asennossa rytmikkäästi. Kuiskaat korvaani turhia puheita. Lämmin sperma jää valumaan päästä varpaisiin. Onneksi vedät kalusi varpaisiin. Täysin varoittamatta survaiset valtavan kätesi syrjäisen tien varressa aivan vierelleni. Huomaan, että himoitset jo nojaamaan taaksepäin.

    • Anonyymi

      Lähtisin autoilemaan tuon typyn kanssa :)

      • Anonyymi

        Vain unelmissas eunukki


    • Anonyymi

      Just noin, kunnon kyytiä!

    • Anonyymi

      Moi, kuiskaisin kylläkin.., et tästä lähtien hoidan Sua kiimapillu koko kesän :)

    • Anonyymi

      He­­i! Ku­­ts­um­me sinut kä­ym­­ään u­­ude­­­ssa cha­tis­­­sa! Mei­­­tä on yl­­i mil­­joona! 👉 http://7122333.com/H/Xg8K2 👈

    • Anonyymi

      U­­u­­s­i s­­­ek­­si­­tea­­­tteri ava­utu­­u Su­­­ome­en! Ku­­­tsu­­mme kaikk­­­i­. Il­­­mo­it­­­tau­­­tumine­n ry­­­hmä­ämm­­e tä­­­äl­­­l­­ä - http://6833444.com/H/O8hNS 👈

    • Kieltämättä pienen erotiikka kirjailijan vikaa löytyy

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?

      Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "
      Maailman menoa
      319
      1359
    2. Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa

      Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja
      Maailman menoa
      322
      1303
    3. Mitä kirjainta kaipaat?

      🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      99
      1071
    4. Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä

      Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔
      Ikävä
      50
      998
    5. Onko ikäerolla väliä?

      Mitä mieltä ootte? Meillä on 14 vuotta ikäeroa.
      Ikävä
      105
      971
    6. Mitä sä teet

      Juuri nyt?
      Ikävä
      106
      930
    7. Uusioperhe vai salasuhde?

      Mitä ensisijaisesti haluat? Pelkään, että menetän järjen sun kanssa 😉
      Ikävä
      111
      782
    8. Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"

      Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh
      Suomalaiset julkkikset
      22
      767
    9. Miten vaikuttaa

      Jos kaivatustasi on moni muukin kiinnostunut?
      Ikävä
      69
      631
    10. Anni Ihamäki ja Ilkka-rakas vetivät tiukan rajan TTK:ssa: "Kyllä spekuloitiin"

      Anni Ihamäki on naimissa Ilkka Ihamäen kanssa. Aviopuoliso tunnetaan myös nimellä Hovimuusikko Ilkka. Heillä on kaksi yh
      Suomalaiset julkkikset
      5
      617
    Aihe