paffi huijaa törkeästi!

pelimies4

alotin pelaa paffilla pokeria,huomasivat et olen hyvä,ja kone alko katkeilee,ja meni tilttiinki,ja jouduin ottaa yhteyttä asiakas palveluu. eikä siinä kaikki. turnaukses ,sain käteen 14ja 10 pöytään tuli 6-6-5-4-14 2samaa väriä. vastustajal oli 11ja 10 .
sille meni potti, oli hyvä potti. ja eikä siinä kaikki, korotin 80isoblindista 240,eli kolmekertaa anto luvun 320,eli 4kertaa, antaa isompia lukuja välillä mitä korottaa,vastaavaa en o kokenu missää pokeri paikassa. lisäks huomasin et alemman panoksen turnauksis jossain on vain 50% palautus%, ku normaali n.90%. uskomatonta huijausta,suurimmas osas oli se 90%. ,kiertäkää kaukaa suomi pojat. siellä on kova rahan imutus päällä.

1

436

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • PUUSILIMÄ

      JUU JA SÄ OLET PUUSILMÄ... ENNEMMI PAFFILLA KU RAYLLA :) EIKUN PERKELES, NE OLIKIN KAKS SAMANLAISTA HUIJARILAFKAA VOI MUA RASSUKKAA MITES MÄÄ TÄLLEE NYT SEKOILIN ANTEEKSI TERV PUUSILMÄ2

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1338
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      45
      697
    3. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      649
    4. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      608
    5. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      47
      582
    6. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      46
      569
    7. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      76
      566
    8. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      132
      548
    9. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      41
      512
    10. Ylen typerät rinnastukset.

      Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan
      Maailman menoa
      183
      504
    Aihe