Olli Rehn, Brysselin kätyri

Olli Rehn on EU:n käskyläinen, joka on pelastanut pankit veronmaksajien rahoilla, laittanut kriisimaiden kansalaiset kärsimään ja edistänyt liittovaltiokehitystä.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vastahan oli tutkimus suosituimmista ehdokkaista eu-vaalissa. Rehn oli toiseksi suosituin 19 % kannatuksella. Mitä tämä kertoo suomalaisesta vaalikarjasta ja kuka bobrikovia äänestää? Tuskinpa kuitenkaan kukaan persu hänelle ääntänsä antaa tai mistäpäs sen sitten loppupeleissä tietää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Älä äänestä petturia kirjoitti:

Olli Rehn on EU:n käskyläinen, joka on pelastanut pankit veronmaksajien rahoilla, laittanut kriisimaiden kansalaiset kärsimään ja edistänyt liittovaltiokehitystä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu