Kaapista ulos

Näyttelijä Hannu-Pekka Björkmanista eronnut näyttelijä Minna Haapkylä on löytänyt uuden rakkaan.

Minna on seurustellut jo yli vuoden Joanna Haarttin kanssa. Joanna muistetaan erityisesti Putous-ohjelmasta.
2543
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hih, katsoin joku aika sitten leffan Lapsia ja aikuisia ja ajattelin, että mahtaisko olla IRL myös... sitten luin naistenlehdestä Björkmanin tilitystä erosta ja taas tutka värähti. Nyt sitten tuli vahvistus. :)

Äänestä

Ihmekös oon aina tykännyt Minnasta, vaikka yleensä oon välinpitämätön suomalaisia näyttelijöitä/muita julkkisia kohtaan. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiedetty! kirjoitti:

Näyttelijä Hannu-Pekka Björkmanista eronnut näyttelijä Minna Haapkylä on löytänyt uuden rakkaan.

Minna on seurustellut jo yli vuoden Joanna Haarttin kanssa. Joanna muistetaan erityisesti Putous-ohjelmasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu