erektiota useasti

poika 15

Olen 15v poika ja minulla on erektio useasti. haluasin tietää että onko ihan normaalia että jos vaikka halaan tai pidän tyttöystävääni kädestä tai pidän häntä sylissä niin saan heti orgasmin vaikken mitää kiihottavaa mieti.

joten voitteko kertoa että onko normaalia että tässä iässä kiihottuu pienistäkin asioista vaikkei mieti tai nää mitään kiihottavaa. ja voitteko kertoa että häviääkö ongelmani ajan myötä ja onko teillä ollut saman laisia kokemuksia.

3

246

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Täysin normaalia

      On

    • Yli 30-vuotiaanakin yleensä kovetun kun katson naista ja hän katsoo sopivalla tavalla takaisin tarpeeksi pitkään. Suutelussa tietysti tapahtuu myös sama. Jos on pidempiaikainen suhde, niin nuo alkaa tuntumaan rutiinilta, ja samanlaista kiihottumista ei välttämättä tapahdu niin helposti.

      Eikä nuo nyt oo niin pieniä asioita. Siinä on kuitenkin jo selvä seksuaalinen kanssakäyminen meneillä, jos halaat tai koskettelet. Pikkujuttu olisi jos olisit aina kovana jokaisen flikan kävellessä ohi. Silloin ehkä voisi olla jo vähän normaalia herkempi tapaus kyseessä.

    • Olkaa onnellisia

      Turhaa tällaisia murehtia, suosittelen päin vastoin olemaan onnellinen siitä, että paikat toimii ja halut hyrrää, jossain vaiheessa myöhemmässä iässä se kaikki tulee loppumaan!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ihanasti alkoi aamu: SDP:n kaula kokoomukseen jo 6,9 %-yks

      Lindtmanin I hallitus on tukevasti jytkyttämässä laittamaan Suomi kuntoon Orvon täystuhohallituksen jäljiltä, jonka kann
      Maailman menoa
      490
      3373
    2. Teidän persujen pitäisi välillä miettiä kuinka Suomen talous saataisiin kuntoon

      Ja lopettaa tuo tyhjänpäiväinen maahanmuuttajista höpöttäminen. Teillä on sentään rahaministerin salkku tällä kierroksel
      Maailman menoa
      160
      2400
    3. Minkä ikäinen

      Minkä ikäinen on kaipauksesi kohde?
      Ikävä
      135
      2212
    4. Kuka omistaa entisen Veljeskodin?

      Kenellä on varaa pitää hiljattain remontoitua rakennusta tyhjillään? Tehdäänkö siitä Suomen kallein kirpputori vai mikä
      Ähtäri
      7
      1695
    5. Persut ei kestä heidän johtajistaan tehtyä huumoria

      Laajalti tiedostettu tosiasia on, että autoritaariset johtajat ja erinäiset diktaattorit eivät kestä heidän kustannuksel
      Maailman menoa
      37
      1685
    6. Kaninkolojen vaikutus?

      Vinkki sinkkumiehille: jos haluatte kunnollisen täysijärkisen naisen, niin kaivautukaa ulos kaninkoloistanne ja parantak
      Sinkut
      213
      1446
    7. Martina ei mennyt naimisiin

      IS 17.9: Martinan häät peruuntui, tajusi, ettei ollut oikea aika. Rahat meni hevosiin. On edelleen parisuhteessa Yhdysva
      Kotimaiset julkkisjuorut
      181
      1444
    8. Vasemmistoliitto peruisi sosiaaliturvan heikennykset

      He palauttaisivat työttömyysturvan ja asumstuen suojaosat, eli saisi jälleen tienata 300 euroa kuukaudessa ilman tukien
      Maailman menoa
      17
      1317
    9. Kuka opettaja, mikä koulu

      Minkä koulun opettaja saanut potkut
      Nivala
      9
      1222
    10. Millaiset hiukset kaivatullasi on?

      Hiusten pituus, väri, suorat vai kiharat?
      Ikävä
      57
      1146
    Aihe