erektiota useasti

poika 15

Olen 15v poika ja minulla on erektio useasti. haluasin tietää että onko ihan normaalia että jos vaikka halaan tai pidän tyttöystävääni kädestä tai pidän häntä sylissä niin saan heti orgasmin vaikken mitää kiihottavaa mieti.

joten voitteko kertoa että onko normaalia että tässä iässä kiihottuu pienistäkin asioista vaikkei mieti tai nää mitään kiihottavaa. ja voitteko kertoa että häviääkö ongelmani ajan myötä ja onko teillä ollut saman laisia kokemuksia.

3

240

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Täysin normaalia

      On

    • Yli 30-vuotiaanakin yleensä kovetun kun katson naista ja hän katsoo sopivalla tavalla takaisin tarpeeksi pitkään. Suutelussa tietysti tapahtuu myös sama. Jos on pidempiaikainen suhde, niin nuo alkaa tuntumaan rutiinilta, ja samanlaista kiihottumista ei välttämättä tapahdu niin helposti.

      Eikä nuo nyt oo niin pieniä asioita. Siinä on kuitenkin jo selvä seksuaalinen kanssakäyminen meneillä, jos halaat tai koskettelet. Pikkujuttu olisi jos olisit aina kovana jokaisen flikan kävellessä ohi. Silloin ehkä voisi olla jo vähän normaalia herkempi tapaus kyseessä.

    • Olkaa onnellisia

      Turhaa tällaisia murehtia, suosittelen päin vastoin olemaan onnellinen siitä, että paikat toimii ja halut hyrrää, jossain vaiheessa myöhemmässä iässä se kaikki tulee loppumaan!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taisin tehdä virheen

      Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle
      Ikävä
      46
      3159
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      36
      2681
    3. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      53
      2624
    4. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      111
      2408
    5. Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi

      Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle
      Ikävä
      51
      2183
    6. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      351
      1951
    7. Mitä haluat sanoa kaivatullesi?

      Onko ikävä? Milloin näitte viimeksi?
      Ikävä
      150
      1586
    8. Nainen, mulla olisi sulle pari vinkkiä

      Kerro vain ongelmasi niin annan siihen vinkin. :/
      Ikävä
      75
      1450
    9. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      23
      1278
    10. Nainen onko sulla supervoimmia ?

      Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.
      Ikävä
      29
      1218
    Aihe