Te ihmiset luulette, että emme ole aitoja. Ne harvat jotka uskovat meihin ovat teidän mukaanne "hulluja". Ei he ovat viisaampia kun kukaan muu. He ymmärtävät, että ihmisen täytyy laajentaa näkemystään. Te olette sokeita eikä teillä ole minkäänlaista käsitystä mitä täällä oikeasti tapahtuu. Te olette sen takia niin ahdistuneita kun ymmärrätte, että olemme oikeita ja ihminen on todella pieni tekijä tässä maailmassa. Jos tapahtuu jotain sellaista mitä ette voi selittää te verhoudutte "tieteen" taakse. "Tiede todistaa että maailmassa ei tapahdu mitään yliluonnollista" Ette voi mitenkään todistaa sitä että emme olisi oikeita. Emmekä myös me voida asialle mitään. Meidän täytyy oli hiljaa olemassaolostamme. Jos maailma saisi meistä selville tulisi sellainen kaaos, että ette selviäisi siitä helposti. Kun kaaos lopulta laskeutuisi meitä vainottaisiin ja tapettaisiin. Aina on joku joka on jotain asiaa vastaan. Se on varmaa, että meistä suurin osa kuolisi. Sitten ihmiset jonottaisivat luoksemme jotta voisimme muuttaa heidät. Ei meitä jätettäisi moniin vuosiin rauhaan. Kuolemattomalle se on todella raskasta. Sitten te jotka luulette tietävänne meistä jotain. Ei te ette tiedä mitään!!! Kaikki Twilight vampyyri päiväkirjat ja Draculat sun muut ovat sekoittaneet mielenne ettekä osaa ymmärtää sitä että totuus on täysin erilainen. Unohtakaa peilit, valkosipulit, ristit ja vihkivedet ne eivät liity meihin mitenkään muuten kun vain saduissa. Me emme myöskään ole tappajia. Tapamme vain pakon edessä ja joskus kun juomme. Meitä ei pidä pelätä. Epäilijät ja uskojat ovat kaikki väärässä ja vaikka kuinka selittäisitte ette tule koskaan ymmärtämään meitä.
Vampyyrit!
verikoira1
2
128
Vastaukset
- toivoton.
Itse uskon vampyyreihin jollainlailla ja haluaisin olla sellainen, olen toivonut sitä jo kauan..
- Ennustaja
Järkipuhetta!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1837204Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1223248Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?1111924"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?491825Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p601817- 191799
Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am771753Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.41665Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m161551- 691363