Pitkää listaa liikuntasaumoihin

Meillä on useampi liikuntasauma/lattiamateriaalin vaihtokohta joissa pituudet on yli 2,8m eli melkeinpä kaikki listat ovat joistakin senteistä pariin kymmeneen senttiin liian lyhyitä.

Oletteko joutuuneet tekemään listoja useammasta osasta?
7194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kyllä ollaan tehty jatkoja monestikin. Kannattaa miettiä tarkkaan se jatkos kohta, ettei se tule siihen keskeisimmälle kohdalle.

Äänestä

niin ja Duurilta vois kysyä tekeekö ne tilauksesta vielä niitä pidempiä listoja.

Äänestä

Jos tarpeeks pitkää listaa ei löydy niin kannattaa ehkä antaa puusepän tehdä listaan siisti jatkos.

Äänestä
  • Ei tee puuseppä muovi/metallilistaan jatkoja....

    Äänestä

  • qweqwqewe kirjoitti:

    Ei tee puuseppä muovi/metallilistaan jatkoja....

    jos metallisen haluut niin kyllä sellasen saa tilattua vaikka 3 metrin pituisena

    Äänestä

Kyllä me tilataan vaikka 5 m messinkilistoja..asiakas saa aina mitä haluaa! Kunhan on valmis maksamaan.

Äänestä
  • Eli mikä liike ja kenen tekemiä listoja?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


qweqwqwe kirjoitti:

Meillä on useampi liikuntasauma/lattiamateriaalin vaihtokohta joissa pituudet on yli 2,8m eli melkeinpä kaikki listat ovat joistakin senteistä pariin kymmeneen senttiin liian lyhyitä.

Oletteko joutuuneet tekemään listoja useammasta osasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu