työmatka

työmatka

Tämä tapaus sattui noin 5v sitten matkalla Tallinnaan, joka oli työmatka. Meitä oli 8 henkeä matkas, 5 miestä ja 3 naista. Yksi naisista oli noin 62 ja aika mukiinmenevän oloinen.

Matka alkoi ihan mukavissa merkeissä. Laivalla oli jo otettu muutamii paukkuja ja tunnelma oli vapautunu. Sitten laivan orkesteri rupesi soittaa tanssikappaleita ja tämä nainen (Merja) pyysi mua tanssii, johon vastasin myöntäväsi. Tanssin aikana Merja painoi oman lantion minua vasten ja sanoi: "Haluun sua ja kaluasi". Siinä vaiheessa meinas askeleet seota. Silloin sanoin: "Minä kans haluun sua."

Laiva kun saapui satamaan, silloin Merjan kans otettiin taksi ja ajoimme hotelliin, missä saimme rakastella. Huoneeseen päästyämme hän jo riisu puseron ja oli edessäni pelkät rintaliivit päällä. Sitten otin rinnat käsiin ja nuolin kovii nännejä ja Merja sanoi: "Anna mulle sun kalu, haluun sitä nuolla."

Hetkessä olimme sängyllä 69-asennossa, Merja päällä ja kalu suussa, minä sai nuolla hänen kosteeta vittuu ja kovana olevaa klitorista. Hetken Merjaa nuoltuani hän sanoi: "Nyt saat nussii mua ja nussi oikein kovaa. Haluun sun kyrvän sisään." Silloin laitoin kyrvän liukkaaseen vittuu, joka oli tosi märkä ja liukas.

Merja nosti jalkansa olkapäilleni ja sanoi: "Kyllä tekee hyvää, anna lisää." Nussin häntä koko kyrvän mitalla. Hetken kuluttuu Merja rupes saamaan orgasmin ja sano: "Anna tulla sisään kaikki." Silloin laskin koko spermalastin hänen sisään. "Voi että teki hyvää", sanoin.

Naimme vielä kaksi kertaa, ensin suihkus ja sitten vielä sängyllä Merjaa takaapäin. Reissun jälkeen olen käynny nussimassa Merjaa vielä usein ja täytyy sanoo että kyl on Merja hyvä pano ikäisekseen naiseksi. PALJO LISÄÄ TARINOITA: http://seksitarinat.adults.fi/

3

11080

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Vitin hevonpaskaa

      No voi vittu et oli paska juttu papparoille ja lisäks vielä mainos. Tuli mieleen jotku Valittujen palojen paska-artsut

      • Noloo...

        Tää postailija pilaa koko palstat. Kopioita sieltä-täältä muttei minkäänlaista omaa tuotantoa.

        Surkeaa säälittävää. Ja jatkuu, kun ylläpito ei puutu...


    • markustapanipuhveli

      mä uskon ton jutun ,koska mäkin olen pannu merjaa vaikka kuinkapaljon .
      Kerrankin ruotsinreissulla mä panin sitä ihan vitusti ja myös perseeseen 3 kertaa ja sil oli jokakerta jalat mun olkapäillä.
      ihan suihinkin se otti siin samalla ja mä imin sen kovia nännejä ihan simona.
      usseestikkin olen senjäkeen vielä käyny sitä panemassa ja mun parhaat kaveritkin on pannu sitä ja mä oon runkannu sil aikaa kun en kokoajan viitti vaan panna ja panna.
      kyl sil merjal on niin liukas vittu et pitää välillä hiekottaa et sais jotainkin tuntumaa , onhan se ihan sairaan kiimanen mimmi ja yhtään ei tarvinnu edes tanssiakkaan kun se halus kokoajan kyrpää vaan . ja meitähän oli kans 8 henkilöä matkas .... kuis sattukin sit melkein samaa settiä oleen.
      ai niin se merja muuten mainitsikin et tallinnas joku hiiri yritti panna sitä 3 kertaa mut ei se oikeen tuntu juur missään .
      ihan toista oli kun me kaikki 8 voimanostajaa pantiin sitä suihkussa ja takaapäin .
      kyllä siinä jo merjakin lämpeni.
      ja sitten mentiin porukalla saunaa ja heitettiin oikein kipakat löylyt...... nii et revi siitä-

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta

      Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark
      Maailman menoa
      177
      6151
    2. Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin

      Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p
      Maailman menoa
      228
      4091
    3. "Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?

      Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?
      Ikävä
      142
      3485
    4. Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin

      Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m
      Maailman menoa
      45
      3333
    5. Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue

      Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää
      Maailman menoa
      27
      3136
    6. Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia

      ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi
      Tunteet
      49
      2816
    7. Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %

      Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.
      Maailman menoa
      64
      2372
    8. Hyviäkin uutisia tulossa, hallinto-oikeus asettaa toimeenpanokieltoon

      Hyvinvointitalon työmaa pysähtyy. Rillankivi+energia ja vesi kytkyrahanpesu stoppaa. Tytäryhtiöiden hallitusjäsenet+kon
      Pyhäjärvi
      238
      2314
    9. Tiedän ettei

      Meistä mitään tule. Toinen oli sinulle tärkeämpi
      Ikävä
      24
      2300
    10. Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä?

      Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä? Onko se joku suomalainen viihdepläjäys, brittirikossarja, amerikk
      Tv-sarjat
      95
      1883
    Aihe