Lueskelin netistä erinlaisista hieronnoista ja mielenkiintoiselta alkoi vaikuttaa tantra hieronta. Nyt haluaisin kokeilla kyseistä hierontaa ja löysin jo paikan jossa kyseistä hierontaa on tarjolla. Eräs asia on vielä epäselvä vaikka netistä yritin opiskella aiheesta,hierotaanko sukupuolielimet myös?
tantra hieronta
23
33200
Vastaukset
- veera 85
Eikö ketään oo ollu kyseisessä hieronnassa?
- töppöteppo
Jos kerran paikan jo löysit niin kannattaisiko sieltä kysellä mitä hieronta pitää sisällään? Paikoissa on eroja, nääs.
- tgfdgb44
pitää sisälllää onoikeaoppisesti SISÄLTÄÄ (opettettiin jo yo harjoituksissa)
Laita Veera viestiä.. :) tai meilisi mulle..
SAANKO TARJOTA SINULLE IHAN TAVALISTA TANTRA HIERONTAA!
Hieronta alkaa päästä tai niskasta rentouttavalla hieronnalla / hyväillyllä.
Tämän jälkeen voidaan siirtyä kaulaa ja rintojen ylä lihaksia hierotaan hyvin kevyesti hellivillä pitkillä ja rentouttavilla vedoilla. Rentoutumisen aikana siiryn hartioihin, olkapäät ja kädet. Erilaiset hierontaliikkeet vapauttaavat tukoksia, jolloin energia pääsee virtaamaan paremmin sinun kehossasi. Käänyt nyt vatsallesi. Erogeenisten pisteiden etsintämenetelmä saattaa tuottaa miellyttäviä yllätyksiä sinulle! Aloitan ensin sivelemällä selkäsi alhaalta ylöspäin pitkin rauhottavin vedoin koko kämmenellä. Siten hartioihin, alaselkää, pakaroihin ja jalkoihin. Jalkojen hieronta aloitan nilkoista tai jalkapohjista ja siiryn pikkuhiljaa ylemmäs, aina sisäreisiin ja pakaroihin asti. Seuravaksi käänyt selälleen ja jos haluat niin sinun alavartalosi peitellään. Aloitan sormista kämmenen kautta käsivarren sisäpintaa pitkin rinnannipukkaan kulkevalta linjalta. Painelen niitä hellästi mutta tuntuvasti ja aloitan sinun rinnan alueen hieronnan / hyväilyn. Vatsalta siirytään hieromaan jalkoja aloitan jalkapohjista nilkoista ja lähen liuvuttan käsiä ylös päin jatkaen lonkkanivelten ympäri ulkokautta takas alaspäin...
TÄRKEÄÄ ! HIEROTTAVALLA ON HIERONTAHETKESSÄ KAIKKI VALTA JA HÄN SAA KOKO AJAN PYYTÄÄ HIEROJAA TEKEMÄÄN TIETTYJÄ ASIOITA JA MYÖS OLEMAAN TEKEMÄTTÄ JOTAIN ASIOITA. YLLÄMAINITTU HIERONNAN KULKU ON VAIN ESIMERKKI ERÄÄNLAISESTA HIERONTASESSIOSTA. HIERONNAN TAVOITTEENA ON HIEROTTAVAN RENTOUTUMINEN, HYVINVOINTI LUOTTAMUS ON MOLEMPIEN YHTEINEN ASIA!
Tantrahieronta on aistillista ja intiimiä kokovartalohierontaa! Rauhallinen ja turvallinen tila rentoutumisen, kosketan hyvin kevyesti sivellen ja rakastaen ihoasi ja sen öljyistä paljasta pintaa. Annan kaikki hellyyteni tulla käsiini ja virrata sormistani sinun ihanaa kehoosi, kunes rentoudut täysin ja olet valmis ottamaan vastaa hyväilyni ja kosketukseni. Hyväilen sinua hitaasti ja hyvin hellästi rakastaen. Niin kuin sinulla olisi rajattomasti aikaa nautiskella hyvin herkästä tilasta. Olet hyvin tietoinen ja rakastat kosketusta, annat itsellesi luvan tuntea ja kokea sen kaiken mitä tulee sydämestäsi. Anna tunteiden virrata esiin ja koe ne niiden ilmentyessä. On hyväksi kaikki tuntemasi tunteet:) Anna itsesi luvan nauti minun kosketuksesta! Voit nauttia pelkästään ihanasta tunteesta ja hellyydestä:) Ei siis mitään väkisin vaan jos siltä tuntuu! Kyseessä vähän piristystä sinun arkeesi ja sen rutiineihin. VÄHÄN LUKSUSTA SINULLE!
KÄYTTÄN ERI TEKNIIKOITA! TANTRA, TUINA, SHIATSU, VYÖHYKETERAPIA
T:) SINUN HIEROJA JANI 040 3797366 [email protected]- Anonyymi
Missäpäin Suomea vaikutat? Kuopion seudulla tarve🤩🤩
- gv39,
tantrathieroja varoittaa että mieheltä ei saa siemaria tulla. mitäs jos tulee.lyövätkö kalua tai pahempaakin. kumma uhkaus.
- kalupoikki
kyllä, näin tekevät,m se on kerrasta poikki...
- Ei mitään poikki
Ei varmasti niin tee, se on höpöpuhetta.
- eunukki
minulta katkaistiin kalu kun näin tapahtui....
- Ei ole katkaistu
Ei varmasti ole katkaistu, eikä ole tapahtunut mitään. Sulta on varmaan lääkkeet unohtunut ottamatta ja nyt höpötät sekavia.
- kapsu3
Kävin kyseisessä hieronnassa ja voin suositella lämpimästi,oli aivan mielettömän mukava kokemus menen kyl pian uudestaan. Tosissaan jouduin pidättelemään itseäni ku meinasin tulla ennenaikojani,hieroja kyl alussa sanoi et ei haittaa jos lasti tulee kesken hieronnan. Kävin jo heti alussa täysin kuumana parikymppinen todella nätti tyttö istahti pimppa paljaana mun takamuksen päälle ja alkoi hierota,osasi vieläpä hieroa kunnolla ja kiusoittavasti. ;)
- Höhläpäitä
Kyllä se haittaa, jos lasti tulee kesken hieronnan. Siellä ei sovi käydä kuumana, eikä myöskään sovi istua p*imppa paljaana kenenkään p*erseen päällä. Ihmettelen tämmöisiä hierojia, he osoittaa mauttomalla tyylillään epäammattimaisuutensa ja häpäisee kaikki hierojat. On eri asia, miten vapaa-ajalla on, käydä vaikka miten kuumana tahansa ja olla ihan alasti, jos siltä tuntuu.
- kapsu3
No niimpä tietysti!
- Anonyymi
Hulluja naisia ja halpoja, tosin ton vois tehdä omaslle rakkaalle
- Höhläpäitä
Näin on! Miksi olisin niin hölmö, että istuisin paljaalla p*impalla kenenkään p*erseellä ja kävisin kuumana, jos olisin hieroja! Ikävää, jos pahoitin mielen, mutta niin pahoitin minäkin.
- amatööri
Mahdatkos edes tietää mitä tantra hieronta on?itse en ole hierooja mut käsittääkseni tantrassa nimenomaan kuuluu olla kummankin alasti ja antaa iho kontaktia koko keholla.
- Ole mikä olet
Tiedätkös sinä mitä tantrahieronta on? minä taas olen käsittänyt että tantrahieronnassa hieroja on vaatteet päällä, hierottava voi olla alasti ja ihokontakti onnistuu kyllä käsillä. Thaihieronnassa voi kyllä olla alasti molemmat.
- amatööri
Ok.sovitaan näin sä olet aina oikeassa,hyvää päivänjatkoa.:)
Ite käyneenä sanon, että aluksi hierojanainen luikerteli aluksi alasti selän päällä, lääppi ja läähätti välillä korvaan. Lopulta sitten käännytteen selälleen ja sama homma, loksi sitten vatkasi kalua pitkän tovin. Ei kerralla loppuun vaan kiusoitellen ja pidättäen laukeamistani. Oli ihan kiva kokemus. Suosittelen.
- Anonyymi
Tuo katkaisu kyllä pelottaa. Onneksi olen impotentti, joten eiköhän tuonne uskalla?
- Anonyymi
Voin hieroo
- Anonyymi
On kehjia täällä. Mä osaan antaa Tantraa ja energiaa yksi kuuma vaalea lestadiolais rouva kävi usein sillä monta lasta.
Ei antana työntää sisään muuta kuin sormia joskus kalusta i piti kiinni.
Mutta tää nainen sai niin hurjia orgguja kun mun kämmenet kulki sentin korkeudella sen päällä. Sen vatsa kuohui kun meri aaltoili klitoris melkein 5senttiä nousi aukesi vako. Orgut ei meinanneet loppu ja joskus oli vielä yöllä laukeillut hyvä ettei joutunut päivystykseen lähtemään. Kyllä tällä isillä luontaista hoitajilla on asiakkaita. Aina siitä pöydällä makaa alla on juttuja kerrottavana ja monesti niitä mitä ei voi muille kertoa.
Rouvan mies kävi hoidossa kanssa ja kertoi vaimon orguista ja sillä seisoi hyvin ja tein hällekkin usein ja joskus otimme suihin kummatkin.. Kaikki loppui aikansa..
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1713398
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1541919Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1471839Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1591774- 771624
Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall3481589Tekisi niin mieli laittaa sulle viestiä
En vaan ole varma ollaanko siihen vielä valmiita, vaikka halua löytyykin täältä suunnalta, ja ikävää, ja kaikkea muuta m811439The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut201288Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek251185- 1581182