Olin toimistossani ja odotin kärsimättömästi kello yhden tapaamistani. Olin nimittäin hommannut itselleni nuoren miehen ja naisen, joiden oli määrä tulla viihdyttämään minua. Aamulla kotoa lähtiessäni olin pistänyt paikoilleen klitoriskiihottimen ja nyt jo kärsimättömänä istuin tuolillani ja hieroin klitoristani varovasti housujen läpi. Sisäpuhelimeni soi ja sihteerini ilmoitti odotettujen vieraitteni saapumisen. Nousin tuolilta, menin nojailemaan työpöytäni eteen. Päälläni oli musta tiukka minihame, mustat piikkikorkoiset kengät, musta pitkähihainen paita. Pitkä tummanruskea tukkani oli poninhännällä. Asuni oli aivan sopiva työpäivälle, kukaan ei varmasti voisi arvata mikä tapaaminen minulla oli juuri alkamassa. Minihameen alla minulla on mustat hyvin ohutta, melkein läpinäkyvää pitsiä olevat alushousut ja terhakat rintani eivät rintaliivejä kaivanneet.
Ovesta astui sisään nuori jäntevän lihaksikas mies, ja vaalea nainen. Sanaakaan sanomatta mies asteli luokseni ja hymyilin hänelle. Hän tuli seisomaan suoraan eteeni ja nainen jäi taka-alalle, kysyen samalla tiukasti olenko ollut kiltisti. Nyökkäsin hänelle, mutta keskityin edessäni olevaan mieheen. Mies toi kasvonsa ihan lähelle omiani, laittoi kätensä niskaani ja hyväili hellästi. Samalla kun hän suuteli minua hänen toinen kätensä ujuttautui hameeni alle ja hän siveli, niin että tuskin tunsin mitään pikkuhousujeni läpi. Tunsin kuitenkin riittävästi koska saman tien valahdin läpimäräksi.
Nousin istumaan työpöydälleni ja levitin haarojani ja mies kyykistyi haarojenväliini. Nainen istui vähän kauempana olevalle valkoiselle kulmasohvalle ja katsoi meihin. Mies siirsi varovasti sivuun alushousujani ja levitti ulommat häpyhuuleni ja näki klitoriskiihottimen kiiltävän esiin. Hän otti sen varovasti pois mutta minä sätkin tuntiessani niin suurta nautintoa. Mies nuolaisi minua ja katsahti ylös minuun. Pyysin naista tulemaan ja hyväilemään miestä.
Hän tuli ja alkoi kuoria miehen paksua melaa esiin. Mies jatkoi nuolemistani ja työnsi sormet ihanan hitaasti läpimärkään vittuuni..
Samalla nainen käski minun nousta ja mennä sohvalle kontalleni. Kävellessäni sohvalle pujotin hameen pois päältäni ja menin sohvalle polvilleni. Nainen jäi taakseni ja alkoi hyväilemään peppuani. Hän kostutti sormenpäätänsä vitussani ja siirtyi takaisin perseeseeni, työntäen sormea sisälle vain pari milliä. Hän jatkoi samaa hetken, toinen hänen kätensä oli klitoriksellani jota hän hieroi. Samalla mies oli siirtynyt eteeni ja otin mahtavan elimen suuhun. Elin oli paksu ja jo nyt, kai näkemästään niin kiihottunut että elin oli kivikova. Nainen jatkoi hieromistani ja juuri kun olin laukeamassa hän lopetti.
Nainen pyysi minua makaamaan sohvalle ja alkoi nuolemaan minua kontallaan. Mies käveli saman tien naisen taakse ja liu’utti kyrpänsä naisen sisälle. Minusta tämä oli äärettömän epäoikeudenmukaista ja kiimaisena tuskissani ujelsin kun nainen vaan hyvin hitaasti nuoli minua. Hän otti käteensä sohvapöydältä hieromasauvan, aika ohuen, ja työnsi sen vittuuni. Hän liikutti sauvaa syvällä sisälläni lyhyin liikkein, nuoli minua ja hitaasti alkoi työntämään myös keskisormeaan perseeseeni. Mies naisen takana kovensi panoaan ja survoi naista melkoisella kiihkeydellä samalla kun katsoi minuun ahnaasti.
toimistopäivä osa1
toimistopv
1
3949
Vastaukset 1
- BanaaniPelle
Hyi hitto...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791682
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.107869En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58735Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset207634- 133608
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo90606- 48566
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50548- 37536
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15520