Tarkoituksena takakontin räminä?

Eli minkälaiset popit kannattas hommata ku tarkotuksena olisi saada mahdollisimman paljon räminää takakontista? Bassolla ei sinänsä merkitystä, tärkeintä että rämisee. myöskin etukaiuttimet voi unohtaa koska vokaaleja en kuuntele, tykkään pelkästään räminästä
585
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

riippuu budjetista

Äänestä

Laita sinne takakonttiin helevetin äkäinen paviaani tai kaks. Jo rämisee ja paukkuu!

Äänestä

joku 5kW aggregaatti vois rämistä kivasti. siihen vielä akseliin kiinni joku vasara mikä hakkaa peltiä

Äänestä

Osta jack hammer 20 000 eurolla! Rämisee vaikka uusi bugatti veyroni!!

Äänestä
  • Hammer ei mahdu veironii ja räminä taas tehdään löysäämällä takakontin lukkoa kun siellä on pari jytkyä subii

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


räminämies kirjoitti:

Eli minkälaiset popit kannattas hommata ku tarkotuksena olisi saada mahdollisimman paljon räminää takakontista? Bassolla ei sinänsä merkitystä, tärkeintä että rämisee. myöskin etukaiuttimet voi unohtaa koska vokaaleja en kuuntele, tykkään pelkästään räminästä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu