Head-up display

onko kukaan kokeillut Sygic tuulilasinäyttö navia?
ja yleensä tuleeko navin käyttömaksu kalliiksi, onko peltikamera hälytys maksullinen ja kuinka usein voi päivittää suomessa?
361
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

näyttää olevan rajoituksena Android 4.4.X johon Sygic ei käy, onko Nexus 5 sopiva?

Äänestä
  • Sygic toimii oikein hyvin 4.4:ssa

    Äänestä

Head-up display näyttäis olevan 10€ mikä on mielestäni liikaa yhdestä ominaisuudesta ja kamerahäläri 1,99€
Päivityksistä en tiedä. Jos olet pulittanut 20€ nordic kartoista niin ilmaiset päivitykset "multiple times per year" luulis sisältävän noi kamerat. Mutta eipä siitä ole iloa kun on noita liikkuvia kameroita, aina saa hidastaa jos on on tumma paku tien varressa :) jos enään siinä vaiheessa auttaa yhtään.

Googlella ilmaset kartat ja puheohjaus, sillä pärjää mutta tarvitsee netin. Tämä Sygic vaikuttaa toimivan todella hyvin jos haluaa maksaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


skik kirjoitti:

onko kukaan kokeillut Sygic tuulilasinäyttö navia?
ja yleensä tuleeko navin käyttömaksu kalliiksi, onko peltikamera hälytys maksullinen ja kuinka usein voi päivittää suomessa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu