Burnout 3

Saako siihen nopeusmittariin km/h vai onko pakko töllöttää sitä mph mittarii? En löytänyt asetuksista mutta kysyn nyt varmuudeks täältä.

5

352

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Peluri

      Mittari on jenkkiasteikon mukainen eli mailimittari. Ei tuollaisissa autoissa joita peli mukailee edes tunneta kilometrimittareita. Noh, peliinhän ne tietenkin olisi voitu tehdä mutta kyllä ihan tavallisen kaavan mukaan menee.

      • No kiitos kumminkin. Ku oon kattonu et nyt varmaa menee ainaki 200km/h ja mittaris on 150 tai jotain niin sit hokaan et se oli se mailiräpätys.


    • Mazael

      Mielestäni sillä ei ole mitään väliä että nopeus näkyy vain maileina, ei sitä nopeusmittaria nyt niin kauhean usein tule katsottua. Silloin tulee katsottua kun haluaa tietää että meneekö täysillä ja kannattaako käyttää turboa. No siis tottakai kannattaa ajaa melkein kokoajan turbo pohjassa, paitsi jos haluaa vähän varmistella ettei mokaa ja menetä johtoasemaa.

      • Daxter

        Onko sil nyt nii väliä vaikka mittaria ei näykkään! voithan itse arvioida kuinka kovasti ajat!!!!!!!!


    • zaphod

      Saat km/h-mittarin kun vaihdat kielen vaikkapa ruotsiksi siitä alkuvalikosta..=)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taisin tehdä virheen

      Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle
      Ikävä
      74
      3850
    2. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      187
      3100
    3. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      47
      2966
    4. Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi

      Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle
      Ikävä
      57
      2461
    5. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      363
      2260
    6. Mitä haluat sanoa kaivatullesi?

      Onko ikävä? Milloin näitte viimeksi?
      Ikävä
      160
      1880
    7. Nainen, mulla olisi sulle pari vinkkiä

      Kerro vain ongelmasi niin annan siihen vinkin. :/
      Ikävä
      78
      1575
    8. Miksi mediheli

      Mitä on tapahtunut ku poliiseja ja ambulanssi pyöri aamusta keskustassa
      Kiuruvesi
      33
      1485
    9. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      23
      1398
    10. Nainen onko sulla supervoimmia ?

      Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.
      Ikävä
      39
      1372
    Aihe