Ei mulla tässä muuta että.minä haluan varoitaa kaikkia.yks ilta join olvi kaljaa pullosta.ja olin juonut puolet kun huomaan että kondomi tuli ulos pullosta!Mua yökättä ja oksetta vielä muutaman päivä jälkeen päi.
olvi kaljassa kondomi
10
428
Vastaukset
- Huuleen vaan
Mitä opimme tästä ? Älkää nyt helvetissä jättäkö juomia pöytään kuselle mennessä..
- tämä tosi on
Hehe en minä mitään pyötään jättänyt. Join kotona yksin.ja tämä on sen olvin tehdaan syy.kun he eivät pese kaikkia paskaa oikeen.mitä paska sika ihmiset pullon panevat.
- fakotti
tämä tosi on kirjoitti:
Hehe en minä mitään pyötään jättänyt. Join kotona yksin.ja tämä on sen olvin tehdaan syy.kun he eivät pese kaikkia paskaa oikeen.mitä paska sika ihmiset pullon panevat.
Jätkällä oli jonkun vanhat sbermat suussa. Sinä olet nyt h0m0
- jr12
savon maan immeisil on sattunut lipsahdus, kumi livenny pulloon!!!
hah haaaa hah kai nyt otit kumin muistoksi? - Olvi is the best
Tuliko noin kova kanuuna että pitää samaa viestiä viljellä kymmenille eri foorumeille?
- fdde
Taisi käydä niin, että ketjun aloittaja avasi pullon, pieraisi pulloon ja huomasi huikkaa ottaessaan saanensa kortsun suuhunsa...
- sinä onnekas
ei ole ensimmäinen kerta kuin tällaista tapahtuu, ystäväni kanssa avasimme oluet ja muutaman huikkasen jälkeen kaverin pullosta lurpsahti kondomi hänen huulilleen.
Tämähän on tapahtunut niin; että kaveri tuikannut käytetyn sadepuvun pulloon ja palauttanut sen muiden seassa. Pullonpalautuksen kautta pullot menevät pesun kautta uusiokäyttöön. Eikä välttämättä liukas kondomi olekaan sujahtanut pesun aikana pois. Vaan jäänyt lillumaan uuden nesteen sekaan odottamaan seuraavaa uhria. :))- ^^---
siis ei sama kaveri. :Dd
Höpö höpö juttu.....,
- Hehhehhehhehhe
Tämä on taas tämä vanha urbaani legenda. Yksi versio vitsistä hyödynnetty jo Kummeli Kultakuumeessa..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?881737- 851242
- 1101123
- 71937
- 102884
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56828- 36732
- 47731
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis47671- 33663