Hellyyttä ja läheisyyttä

hellämies03

Kun huomaa monen vuoden jälkeen elävänsä vain kulissiliitossa alkaa kaivata olkapäätä johon turvautua. Onko aito rakkaus mahdoton yhtälö löytää? Läheisyyttä ja helliä sanoja, hiljaisuutta ja kahden ihmisen välistä lämpöä. Oletko samanlaisessa tilanteessa? Kirjoittele kuntoilevalle mukavalle 44 vuotiaalle miehelle. Katsotaan muodostuuko yatävyysestämme jotain suurempaa :-)

3

312

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hellämies03

      eli kirjoittaa voi: mies.suomalainen(ät)gmail.com

    • oletko ääliö

      Tee sille asialle kotona jotain, ei sinne kukaan tule naistasi lämmittämään sinun tehtävä se itse. Ota revanssi ja pysy siinä, äläkä täällä määkimässä ole, ei ne asiat sillä korjaannu kun jauhat pa s k aa tekemättä itse mitään. Toimi kirottu ja tee sille asialle todellakin jotain.

    • Et tarvii uutta

      Juuri niin. Uutta ei kannata etsiä ennen kuin asiat on selvitetty nykyisen puolison kanssa. Tuollaisella mielialalla löydetty on varmasti hetken juttu. Kun silmät aukeaa voi alkaa vanha suola janottaa, mutta paluu voi olla mahdotonta. Päätökseen kun tarvitaan kaksi.
      Annahan alkukesän villityksen laantua niin voit yllättyä. Lähde tutkimusmatkalle itseesi!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa

      Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p
      Maailman menoa
      25
      4925
    2. Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut

      samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien
      Maailman menoa
      150
      4730
    3. Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa

      Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su
      Maailman menoa
      207
      4686
    4. Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?

      Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal
      Maailman menoa
      118
      4551
    5. Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen

      Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil
      Maailman menoa
      13
      3630
    6. Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?

      Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema
      Asunnot ja asuminen
      19
      2334
    7. Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!

      Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud
      Suomalaiset julkkikset
      3
      2118
    8. Romanttinen ystävänpäivä?

      Millainen olisi hyvä ystävänpäivä hänen kanssaan?
      Ikävä
      66
      1637
    9. Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)

      Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill
      Ikävä
      22
      1330
    10. Kaisa Juuso eroaa

      Jää välittömästi sairaslomalle. Onko nyt Keskisarjan vuoro?
      Perussuomalaiset
      184
      1179
    Aihe