Riittääkö pelkkä windows defender suojaamaan koneeni ,vai tarvitaanko vielä joku viruksen torjuntaohjelma ? Miksi aloitussivun kuvakkeista ei ohjelmat avaudu ,vilahtaa vain ruudussa ja muuta sitten ei tapahdukkaan.Kiitos avusta!
Windows 8.1
Ymmällään
2
138
Vastaukset
Kyllä jos huolehtii myös itse tietoturvasta eli
- Pitää ohjelmat ja käyttiksen aina ajatasalla
- Käytttää normaalia tiliä JV tilin sijaan
- Ei lataa ja asenna ohjelmia epäilyttäviltä sivuilta
- Huolehtii varmuuskopioinnistaJos Aloitus -sivun kuvakkeista ei ohjelmat avaudu, voi yrittää korjata sovellusongelmia seuraavan sivun ohjeiden avulla:
http://windows.microsoft.com/fi-fi/windows-8/what-troubleshoot-problems-app
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1491378
- 55802
Huonoja uutisia-nyt lähtee höyrylaivat
https://www.ita-savo.fi/ Konkurssiin meni tämäkin yritys. Raja kiinni ja venäläiset turistit puuttuvat. Täällä menee pe39725- 80617
- 47617
Ei näytä hyvältä
Kyllä nyt Ähtäriä viedään vesikelkalla. Neuvotteliat untuvikkoja kaikki. Mikko tietty tapansa mukaan loikki puheenjohtaj39586Ihana juhannusperinne
Lähdemme aina juhannuksena aivan hirveässä kännissä kiikkerällä veneellä pieliselle! Se on hauskaa ja jännittävää puuhaa31582Älä itke rakas.
Tunnen sun kyyneleet silmissäni. Kaikki tulee menemään hyvin. Loppu häämöttää jo...53581Jos vielä toivot...mies...
Saisinpa jonkun merkin sinulta, jos vielä odotat 📝➡️📱 Rohkeus on mennyt jos seurustelet vaikka nykyisin. En halua häi49567- 32540