Hei,
Nyt kaikki lisäansioita tarvitsevat huomio!
Sinulla on mahdollisuus päästä opastuksen kautta kiinni mukaviin lisätuloihin.
Ansaintimahdollisuus yrityksessä, jolla on yli 250000 Facebook-tykkäystä ja 16 vuoden moitteeton historia.
Et tule kuitenkaan työskentelemään yritykselle, et minulle vaan itsellesi.
Tarjoan opastusta ilmaiseksi, koska ansaintimalli on sidottu osittain siihen, että opetat tekemäsi asiat eteenpäin.
Kyseessä ei ole pyramidi eikä sinun välttämättä tarvitse käyttää euroakaan ansaitaaksesi, mutta kuten tulen selittämään jatkossa, parempi käyttää muutama kymppi kuussa paremman tienestin saadaksesi.
Olen itse siinä pisteessä nyt, että joudun ottamaan "oppilaita" tienatakseni enemmän. Ja ette edes usko miten yksinkertaisesta työskentelystä on kyse.
Pähkinänkuoressa annan sinulle avaimet käteen ja aktiivisuutesi ja työtahtosi määräävät ansiotasosi.
En lupaa tonneja heti, mutta joitain satoja euroja pystyy ansaitsemaan 20-30 tunnin työllä kuukaudessa. Ja parasta tietenkin, että voit istua kahvilassa työskennellen tai vaikka Facebookia selatessasi.
Annan yksinkertaiset ohjeet mitä teet ja selitän miksi. Tämän helpommaksi se ei paljoa voi muuttua!
Keskitason englannin osaaminen etu, muttei välttämätöntä.
Muuten kuka tahansa yli 18-vuotias voi työskennellä näin.
Kirjoita emailia, kysy lisää tai heittäydy mukaan. Saatat vaikka kiittää minua myöhemmin. Kiinnostuneet kirjoitelkaa!
Email: nettiduunia(at)gmail.com
Nettityö
3
1550
Vastaukset
- kiinnostunut alle18v
Kelpaako tähän vain täysikäiset? (yli 18)
- Antzku
Onkohan tämä ns. Web-kameratyö ilman vaatteita?
- Opettele pyramidi
Vai ei ole pyramidi! Tottakai on, Mikäs muu, kun juuri sen toimintaa kuvaat.
Mikään työ, josta pitää maksaa itse ensin, sen sijaan että työpanoksesta saisi normaalisti palkan, ei voi olla muuta kuin pyramidi.
"Heitä muutama kymppi kuussa, jotta tienestit paranee" ! Hah. Just joo:
"Opastajalle" maksetaan sen mukaan, montako uutta MAKSAJAA hän saa mukaan, ja opastaja "opastaa" ensin A) miten ostat tuotteita (ylihintaisia), muka myytäväksi skulaisille ja tuttaville (eivät yleensä mene ylihintaisina kaupan, vaan jäävät omaan käyttöön ja siis tuottavat "myyjälle" tappiota, eikä voittoa) B) miten houkuttelet lisää väkeä tappiosi pienentämiseksi.
Tiivistetysti: Myynnistä puhutaan, mutta juuri kukaan ei myy juuri mitään, vaan kaikki vain maksavat sisään, omaksi tappiokseen ja niiden voitoksi, joille tulokkaitten maksut menevät. Ihmiset siis pannaan huijaamaan toisiaan ketjussa ja hommaa säestetään hurmoksellisella "menestysfilosofia"-meiningillä. Lukekaa artikkelit pyramideista Wikipediasta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?
Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos3815410Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit151412- 105931
- 78831
- 50812
- 41803
Asentajako putosi radiomastosta
https://www.is.fi/tampereen-seutu/art-2000011707236.html Ihminen on kuollut pudottuaan radiomastosta Tampereen Teiskoss43789Haikeaa miten kaikki meni
Ei ole rohkeutta enää nähdä. Koska pelkään, että haavat aukeaa. Ikävä on silti, vaikka en vastannut...tiedät mihin.56787- 56774
Kuinka monesti olet itkenyt?
Kuinka monesti olet itkenyt kuluneen viikon aikana toisen ihmisen takia? Itse itken joka kerta, kun joku sanoo jotain i132773