Hauhaun nappulan viat?

Eli onko Hauhaun ruuissa jotain vikaa? Muuta kun että sitä myydään marketissa ja se on halpaa. Taas kerran kuulin kehuja kuinka hyvää tuo on, aina palataan takaisin tuohon kun on muuta "parempaa" kokeiltu... Pussissa lukee kyllä tietoa mutta pitäneekö paikkansa?
3186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ite oon syöttänyt hh:ta koirilleni ja olen siihen tyytyväinen, turkki on pysynyt hyvässä kunnossa ja koiran maha kestää hyvin sitä. sontaakaan ei tuu älyttömästi. Ite tykkään et kun ruokaa saa helposti lähi marketista , että se on iso plussa matkan varrella!!

Äänestä

Koirani on syönyt pikkupennusta asti Hau-hau Championia ja on nyt vuoden iässä iso vahva ja terve, joten voin suositella.

Äänestä

Parempaa kuin esim. royal caninit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Juppirane kirjoitti:

Eli onko Hauhaun ruuissa jotain vikaa? Muuta kun että sitä myydään marketissa ja se on halpaa. Taas kerran kuulin kehuja kuinka hyvää tuo on, aina palataan takaisin tuohon kun on muuta "parempaa" kokeiltu... Pussissa lukee kyllä tietoa mutta pitäneekö paikkansa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu