Derbi on mauton massamopo

Joka pojalla on nykyään terpi, ne on rumia ja mauttomia mopoja. Yamaha DT on oikea mopo!
8148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ei oo derbi enää massaa. Nykyään DT alkaa olee massaa.

Äänestä
  • Ne on molemmat massoja !

    Äänestä

Dt on yleisempi ku derbi nykyää

Äänestä
  • Koska dt laatua toisinkuin derb niin kaikki ostaa mielummin dtn kuin pashkaa

    Äänestä

  • jjio kirjoitti:

    Koska dt laatua toisinkuin derb niin kaikki ostaa mielummin dtn kuin pashkaa

    Kannattaa ostaa massa mopo, saapahan myytyä pois sitten, kun ostajia löytyy.

    Äänestä

Beta FTW

Äänestä

Honda on parempi

Äänestä

Itel derbi ollu koht kolme vuotta ja tyytyväinen oon ollu. Bonuksen ykskään mopodt ei oo viel painanu ohi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


spurdopörröörrö kirjoitti:

Joka pojalla on nykyään terpi, ne on rumia ja mauttomia mopoja. Yamaha DT on oikea mopo!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu