Tuossa urheilukentän parkkipaikalla on alkomaholin( kaljaa) lapsille tuojia ja ostajiakin, raha/ kalja vaihtaa omistajaa.
Sittemmin tuoja ja ostajia nähtiin urheilukentän katsomossa.Kun tulivat häirityksi.
Nyt viikonloppuna on varmasti vilskettä ja kauppa käy.
Hilpeenä kaljaa, kalpeena hiljaa : /
Tietääkö vanhemmat?????
Hilpeenä kaljaa,kalp
2
259
Vastaukset
- ikä
Joo, voisi olla lapsien isä ja jopa paappakin, ikäihminen on.
- gdte
Kuinkas se pappilansaaren ryyppypaikka,onko toiminnassa vieläkin????????
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1603082
Teemu Keskisarja (ps) loisti- ja hurmasi MTV:n tentissä.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/kommentti-keskisarja-sekoitti-pakan-suomiareenan-puheenjohtajatentissa/9180380 Kuten5012625Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!351351Sinun ja kaipaamasi törmääminen
Missä sinä haluaisit sen satunnaisen kohtaamisen mieluiten tapahtuvan?1001324Ammuskelua Eliaksenkadulla
Mikä homma? Hirven metsästykseen vielä lähemäs 3kk. Oliko lie puuman metsästystä..?201170- 451069
Martina on käynyt puhumassa viisauksia
Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.294977Luvattiin työpaikka, mutta mitään ei kuulukaan
Kuinka yleistä tällainen on? Ehdin jo iloita työpaikasta, turhaan, kun mitään ei kuulukaan työnantajasta, joka ilmoitti43936Ymmärrätköhän nainen
Etten halua että ottaisit sitä suuhusi. Minusta se on ällöttävää, vaikka kivalta se kai tuntuisi, mutta vain minusta. Mi109926Olen pahoillani jos kärsit.
Mutta meidän välejä ei voi korjata. Rakastin sua tiedoksi. Älä tee itelles mitään vaan hae apua.34880