mikä avuksi

pikkuinen78

miehellä ei vaan seiso kun sen 30sec mut olen synnyttänyt 2 pikkuista joista toinen 6kk. parisuhteemmeemme ei parhaimmasta mutta toimeen tullaan hyvin.. pitääkö pettää??

1

270

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sexguru

      Oletteko kokeilleet penispumppua ja heti perään peniksen juureen kiristävää kumirengasta? Tai nouseeko imuttamalla suullasi uudelleen? Imu on kuitenkin fyysinen juttu joka pakottaa veret paisuvaiskudokseen, kiristysrengas taas estää verta poistumasta rakastelun ajan (eikä sen tarvitse olla edes tolkuttoman kireä). Jos ei ole kokeiltu, pistäkää saman tien hankintaan, molempia saa seksivälineliikkeistä joko ihan käymällä tai netistä tilaamalla. Penispumpulla kalun saa hetkellisesti isommaksi ja kovemmaksi kuin luontaisella, pysyvästi se ei juurikaan suurenna ja pitkät/rajut pumppausjaksot voi vaurioittaa kudoksia. Mutta erektion saantiin ja vahvistamiseen renkaan kera aivan oivallinen konsti.

      Kestääkö erektio hyväilyjen ajan, mutta sisälle emättimeen vietäessä katoaa? Tähän voisi auttaa myös miehen lantiopohjan lihasten treeni. Laukeaako hän nopeasti ja erektio häipyy sen vuoksi? Miten hedelmöitys sujui?

      Onko fyysiset sairaudet poissuljettu lääkärin toimesta? Lääkäri voi myös löytää juuri sinun miehellesi toimivan lääkkeen ongelman hoitoon. Samalla voi lääkäri arvioda voisiko joku säännöllinen lääkitys heikentää erektiokykyä

      Elintavat, lihavuus, tupakointi, viinakset heikentää erektiota. Onko ollut ihan suhteen alusta asti noin?

      Kaikki keinot kannattaa käyttää, paitsi ostaa mitään lääkkeitä netistä (koska ei voi todellakaan olla varma mitä saa)!!! Minusta nämä lääkkeenmyyjien ilmoitukset pitäisi siivota tältä saitilta! Ylläpito herätys?

      Kai hän kuitenkin hyväilee sinua pimpasta muuten ja huolehtii että saat orgasmeja? Entä onko teillä muita seksivälineitä käytössä, kyllähä sekin uutta iloa tuo suhteeseen jos kykenette toisianne muulla tavalla tyydyttämään kuin yhdynnällä.

      Pettäminen ei paranna omaa parisuhdettanne ja kiinni jäänti loukkaisi/tuhoaisi vain miehesi luottamuksen sinuun. Ei sulje sitä tosiasiaa että aika moni pettää parisuhteissaan, mutta oletko sen vuoksi valmis hajottamaan perheesi? Mielestäni kannattaisi yrittää ainakin kaikki mahdolliset konstit ennen edes pettämisen harkitsemista ja muista myös että muutakin seksiä kuin yhdyntä on olemassa.

      Nainen voi lukuisin eri tavoin myös kiihottaa miestään, strippaus, naisen masturbointi, fetissien kokeilut, suuseksi, eksoottiset asennot, hyväilyt, pimpan nuoletus tai sormetus miehellä... Konsteja riittää ja onkohan kaikki käytetty?

      Kuvaapa hieman kokeeksi viimeaikainenv tyypillinen seksisessionne tai sen yritys?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Heh, Riikka runnoi Suomen BKT:n miinukselle

      Suomi on Riikan irvistysten ansiosta ainoa negatiivisen talouskasvun maa EU:ssa. Ei tästä ainakaan EU:ta voi syyttää, ku
      Maailman menoa
      31
      5079
    2. Sanna vaihteeksi Australian "60 minuuttia" ohjelmassa

      Kansanvälinen superstaramme esiintyi tällä kertaa toisella puolen maapalloa esitettävässä ohjelmassa. Kiinnostus on kova
      Maailman menoa
      70
      1961
    3. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      114
      1841
    4. Erään T miehen viimeinen aloitus tänne

      Moi Olen kirjoittanut täällä säännöllisesti yli 5 vuotta. Kaivannut kuten kuuluukiin, mutta myös unohdellut ja selvitel
      Ikävä
      29
      1814
    5. Yritykset verolle ja yritystuet 10 mrd. eur/v pois

      Kiristämistapauksissa yrityksille sanotaan hei hei. Suomi ei tarvitse yhteiskunnan rahoilla "yrittämistä". Yhteiskunta v
      Maailman menoa
      7
      1767
    6. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      111
      1700
    7. Björn Wahlroos ykkösaamussa nautittavaa kuunneltavaa

      Ehdottomasti viisaimpia ja tietävämpiä ihmisiä mitä Suomesta koskaan tullut. Naureskeli viherpiipertäjille jotka ihan p
      Maailman menoa
      235
      994
    8. Kumpi teki aloitteen?

      🤗🤗🤗🤗
      Ikävä
      71
      921
    9. Yritän saada sinut pois mielestäni ja ajatuksistani nainen

      Turhaan. Mitä enemmän yritän, sitä enemmän haluan sinut ja sinua. Miten voitkaan olla niin ihana ja tuntua niin hyvältä.
      Ikävä
      44
      907
    10. Leikitään tavuleikkiä

      Millaiset nimitavut muodostuvat jos yhdistät oman etunimesi ensimmäisen tavun ja kaipaamasi ihmisen etunimen ensimmäisen
      Ikävä
      54
      853
    Aihe