miehellä ei vaan seiso kun sen 30sec mut olen synnyttänyt 2 pikkuista joista toinen 6kk. parisuhteemmeemme ei parhaimmasta mutta toimeen tullaan hyvin.. pitääkö pettää??
mikä avuksi
1
278
Vastaukset
- sexguru
Oletteko kokeilleet penispumppua ja heti perään peniksen juureen kiristävää kumirengasta? Tai nouseeko imuttamalla suullasi uudelleen? Imu on kuitenkin fyysinen juttu joka pakottaa veret paisuvaiskudokseen, kiristysrengas taas estää verta poistumasta rakastelun ajan (eikä sen tarvitse olla edes tolkuttoman kireä). Jos ei ole kokeiltu, pistäkää saman tien hankintaan, molempia saa seksivälineliikkeistä joko ihan käymällä tai netistä tilaamalla. Penispumpulla kalun saa hetkellisesti isommaksi ja kovemmaksi kuin luontaisella, pysyvästi se ei juurikaan suurenna ja pitkät/rajut pumppausjaksot voi vaurioittaa kudoksia. Mutta erektion saantiin ja vahvistamiseen renkaan kera aivan oivallinen konsti.
Kestääkö erektio hyväilyjen ajan, mutta sisälle emättimeen vietäessä katoaa? Tähän voisi auttaa myös miehen lantiopohjan lihasten treeni. Laukeaako hän nopeasti ja erektio häipyy sen vuoksi? Miten hedelmöitys sujui?
Onko fyysiset sairaudet poissuljettu lääkärin toimesta? Lääkäri voi myös löytää juuri sinun miehellesi toimivan lääkkeen ongelman hoitoon. Samalla voi lääkäri arvioda voisiko joku säännöllinen lääkitys heikentää erektiokykyä
Elintavat, lihavuus, tupakointi, viinakset heikentää erektiota. Onko ollut ihan suhteen alusta asti noin?
Kaikki keinot kannattaa käyttää, paitsi ostaa mitään lääkkeitä netistä (koska ei voi todellakaan olla varma mitä saa)!!! Minusta nämä lääkkeenmyyjien ilmoitukset pitäisi siivota tältä saitilta! Ylläpito herätys?
Kai hän kuitenkin hyväilee sinua pimpasta muuten ja huolehtii että saat orgasmeja? Entä onko teillä muita seksivälineitä käytössä, kyllähä sekin uutta iloa tuo suhteeseen jos kykenette toisianne muulla tavalla tyydyttämään kuin yhdynnällä.
Pettäminen ei paranna omaa parisuhdettanne ja kiinni jäänti loukkaisi/tuhoaisi vain miehesi luottamuksen sinuun. Ei sulje sitä tosiasiaa että aika moni pettää parisuhteissaan, mutta oletko sen vuoksi valmis hajottamaan perheesi? Mielestäni kannattaisi yrittää ainakin kaikki mahdolliset konstit ennen edes pettämisen harkitsemista ja muista myös että muutakin seksiä kuin yhdyntä on olemassa.
Nainen voi lukuisin eri tavoin myös kiihottaa miestään, strippaus, naisen masturbointi, fetissien kokeilut, suuseksi, eksoottiset asennot, hyväilyt, pimpan nuoletus tai sormetus miehellä... Konsteja riittää ja onkohan kaikki käytetty?
Kuvaapa hieman kokeeksi viimeaikainenv tyypillinen seksisessionne tai sen yritys?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
20v on otettu kiinni
Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.38013483Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä
kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju524276S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä
Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam1094103Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa
Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu364040Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin
Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko633891- 853344
- 1053222
Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt
viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta643218IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?
16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan1453169Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e1602921