mikä avuksi

pikkuinen78

miehellä ei vaan seiso kun sen 30sec mut olen synnyttänyt 2 pikkuista joista toinen 6kk. parisuhteemmeemme ei parhaimmasta mutta toimeen tullaan hyvin.. pitääkö pettää??

1

276

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sexguru

      Oletteko kokeilleet penispumppua ja heti perään peniksen juureen kiristävää kumirengasta? Tai nouseeko imuttamalla suullasi uudelleen? Imu on kuitenkin fyysinen juttu joka pakottaa veret paisuvaiskudokseen, kiristysrengas taas estää verta poistumasta rakastelun ajan (eikä sen tarvitse olla edes tolkuttoman kireä). Jos ei ole kokeiltu, pistäkää saman tien hankintaan, molempia saa seksivälineliikkeistä joko ihan käymällä tai netistä tilaamalla. Penispumpulla kalun saa hetkellisesti isommaksi ja kovemmaksi kuin luontaisella, pysyvästi se ei juurikaan suurenna ja pitkät/rajut pumppausjaksot voi vaurioittaa kudoksia. Mutta erektion saantiin ja vahvistamiseen renkaan kera aivan oivallinen konsti.

      Kestääkö erektio hyväilyjen ajan, mutta sisälle emättimeen vietäessä katoaa? Tähän voisi auttaa myös miehen lantiopohjan lihasten treeni. Laukeaako hän nopeasti ja erektio häipyy sen vuoksi? Miten hedelmöitys sujui?

      Onko fyysiset sairaudet poissuljettu lääkärin toimesta? Lääkäri voi myös löytää juuri sinun miehellesi toimivan lääkkeen ongelman hoitoon. Samalla voi lääkäri arvioda voisiko joku säännöllinen lääkitys heikentää erektiokykyä

      Elintavat, lihavuus, tupakointi, viinakset heikentää erektiota. Onko ollut ihan suhteen alusta asti noin?

      Kaikki keinot kannattaa käyttää, paitsi ostaa mitään lääkkeitä netistä (koska ei voi todellakaan olla varma mitä saa)!!! Minusta nämä lääkkeenmyyjien ilmoitukset pitäisi siivota tältä saitilta! Ylläpito herätys?

      Kai hän kuitenkin hyväilee sinua pimpasta muuten ja huolehtii että saat orgasmeja? Entä onko teillä muita seksivälineitä käytössä, kyllähä sekin uutta iloa tuo suhteeseen jos kykenette toisianne muulla tavalla tyydyttämään kuin yhdynnällä.

      Pettäminen ei paranna omaa parisuhdettanne ja kiinni jäänti loukkaisi/tuhoaisi vain miehesi luottamuksen sinuun. Ei sulje sitä tosiasiaa että aika moni pettää parisuhteissaan, mutta oletko sen vuoksi valmis hajottamaan perheesi? Mielestäni kannattaisi yrittää ainakin kaikki mahdolliset konstit ennen edes pettämisen harkitsemista ja muista myös että muutakin seksiä kuin yhdyntä on olemassa.

      Nainen voi lukuisin eri tavoin myös kiihottaa miestään, strippaus, naisen masturbointi, fetissien kokeilut, suuseksi, eksoottiset asennot, hyväilyt, pimpan nuoletus tai sormetus miehellä... Konsteja riittää ja onkohan kaikki käytetty?

      Kuvaapa hieman kokeeksi viimeaikainenv tyypillinen seksisessionne tai sen yritys?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      291
      11073
    2. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      25
      3150
    3. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      78
      3023
    4. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      94
      2721
    5. 89
      2591
    6. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      154
      2291
    7. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      270
      2186
    8. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      45
      1471
    9. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      13
      1435
    10. Muutama vuosi sitten oli pulaa hoitohenkilökunnasta

      Nyt heitä sanotaan irti. Tarve ei ole hävinnyt mihinkään, ei myöskään raha jolla ihmisten työnteosta maksettiin; raha va
      Maailman menoa
      135
      1350
    Aihe