Todella reilua peliä!

2438
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pokswageneissa ominaisuudet sen kun lisääntyvät. Entisten lisäksi.

Äänestä

totta, öljyä lisätty runsaasti,
turbon akseli kulunut ja "pesässä" paljon öljyä,
kaistanvaihto automatiikka epäonnistunut,
moottorin tärinä,
koko auton tärinä matalien renkaiden ansiosta

Hienosti huomautettiin, keski-autoilija ajaa 32ooo kn takuuaikana, eli nyt ilmaiseksi korjatut joutuu maksamaan.

1 rengas asennettu tehtaalla väärinpäin, koska huomattiin 60 000 huollossa ja oli kulunut 2v ei takuu enää korvannut renkaan kääntöä.

Korjatkaa jos kirjoitin jotain väärin

VW takuu loppu tasan 2 v kuluttua.

NYT todella näki että ei ole maksettu testi, fiksusti oli virheet kirjoitettu, ei suoraan sanottu mutta vähänkin ymmärtävä kyllä tajuaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Golfffff kirjoitti:

http://tekniikanmaailma.fi/keskustelu/t7350

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu