Poliisi surmaa syyttäjälle kirjoittajat

Syyttäjälle jos kirjoitat nettisivujen kautta, voit tulla surmatuksi. Kokeile vaikka.
472
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Minä kirjoitin syyttäjälle että syyttömiä sanotaan ja merkataan vangeiksi. Nyt jään sitten odottamaan tappajaa. Mitä muut ovat kirjoittaneet?

Äänestä

Mitäs se auttaa jos syyttäjälle kirjoittaa? eikös ne ole sypioosissa poliisin kanssa? ei kai he muuten saa selkeesti vääriä tuomioita aikseksi..tosin hyvänä apuna tuossa on asianajaja.joka sitten vainonaisella ominaisuudella myötäilee jo valmiiksi tehtyjä ratakaisuja..
-no kaippa tappaajaa oottelen minäkin..

Äänestä

jepulis, kyllä näin on.

Minä kirjoitin syyttäjälle ja ei aikaakaan kun poliisi kävi listimässä mut. Nyt sitä ollaan sitten kuolleita. Eipä olisi kannattanut leikkiä asialla. :(

Äänestä

oon myös ilmeisesti tulilinjalla....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokeile kirjoitti:

Syyttäjälle jos kirjoitat nettisivujen kautta, voit tulla surmatuksi. Kokeile vaikka.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu