Joo näit aiheita näyttää riittävän tääl, mut en tiiä mitä muutakaa tehä. Ja jos aiotte vaa valittaa siitä että oon liia nuori tms. nii voitte suosiol vaa lähtee.
Eli oon 14v tyttö Kuopiost, enkä oo päässy juomaa pitkillee koska välit meni poikki sen ihmise kanssa, jonka luona ryypättii ja jolta sain juomat. Jotenn tarttisin paikkaa jossa ryypätä & ryyppukaverin tai -kavereita. Juomat saattasin onnistuu hommamaa, mut hakijallekki ois käyttöö.
Kellää muulla samalaisii ongelmia tai onko
joku kiinnostunu ottaa mua mukkaa seuraan?
Hakijaa & juomaseuraa Kuopiosta!
10
345
Vastaukset
- kokis1
Ota kokisryypyt.
- T:MERIJÄRVINEN
Janni perkele!!!!
Niinno ei oo kyllä tääläkää liikaa hakijoita ja kauppojaki vaa yks köyhä sale tattadaa
- jeba3
Kikkiä tai mitää? Tääl olis joku jammu
- DrTroll
No ethän sä liian nuori oo, ei kukaan oo liian nuori juomaan! Mä oon ite 15 vuotta, ja tykkään myös Dr Pepperin ryyppäämisestä. Paitsi ehkä ihan 1-vuotiaalle en ehkä Dr Pepperiä antaisi, voi mennä vatsa sekaisin.
Hakijaa ei yleensä kannata käyttää. Itsekin tein sen virheen, että maksoin yhelle kaverille että se kävi ostamassa mulle Dr Pepperiä. Sitten kuitenkin tajusin, että voin ostaa juomat myös itse kaupasta, ja ne on paljon halvempia silloin.
Itellä oli vähän samanlainen ongelma, kun tarjosin Dr Pepperiä yhdelle mun kaverille, ja se meinas oksentaa kun se oli sen mielestä niin pahaa. Mut jos sä tykkäät juomisesta niin tervetuloa mukaan vaan! Mun puhelinnumerohan löytyy tietysti nollakakkosesta. - 4+11
juomaseuraks voisin tullakki, harmivaa et asun hämeenlinnas. oon siis 15v tyttö
- 13vee
Voisin ehkä tuoda sulle jotain alkoholipittosta juomaa kun ei oo kauheen mitkä matka asun Varkaudessa ja oon 13 vuotias poika Eihän haittaa.
- 20+12
Onnistuu, kikki?
- 20+2
laitas sä kikki
- 17+16
20+2 kirjoitti:
laitas sä kikki
jiko97
- mee takas hiekkalaatikol
älä edes unelmoi t.fobba
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!6111635Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla968841Kovan viikon ilta pitäisi lakkauttaa
Käytännössä pelkkää SDP:lle ilkkumista koko ohjelma veronmaksajien kustannuksella.124417Pakoputkipörisijä syttyi tuleen kesken ajon
Kyydissä oli 7 henkilöä, mutta hyvä onni matkassa epäonnistuneesta käyttövoimavalinnasta huolimatta, eikä kukaan loukka233984Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen
Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti53861- 903656
Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta
Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j73646Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA
, ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle153451Perussuomalaisiin minä luotan
Bensaa raaskii taas tankata ja ensi vuonna laskee ruoan verotus. Nämä muutokset parantavat pienituloisten asemaa.343232Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.452435