26891 asiaviestiä koossa ja kohta 27000 viestiä rikki. Juhannukseen mennessä 30000 viestiä rikki ellei sukulaismies laita bannia. KUKA ON KUNKKU TÄÄLLÄ JA AGROSSA. Ihan oikea vastaus on SKN.
Vastaukset 17
- köntys
Olen yksi skännän kymmenistä nimimerkeistä. Tapananani on miinustella epämiellytäviä nimimerkejä.
- sivustaseuraava
missä skn2 ja skm? skännä hävittänyt tunnukset?
- sorkkahessu
Kyllä SKN on kunggu.
- SKN, Herpertin poika
SKN sopii hyvin meille kepuleille kunguksi koska puheet
ovat yhtä tyhjiä kuin meillä kepupoliitikoilla
- Viina-Antti
Ekkö ite ymmärrä miten kyllästyttäviä sun leikkihintti juttus on SKN, sää oot käytännössä pilannut koko agronetin etkö ite huomaa?
- tyhjänlässytyspalsta
Skännä paahtaa urakoitsijan tahdilla tänäänkin markus setänä,
ooppelina, SKN, köntys, 82-90 ja muutamalla muulla
peräsuolitavaraansa palstalle.
Maaseudun Sivistysliitto maksaa verovaroista saamillaan
rahoilla palkan. - tyhjänlässytys skn
tyhjänlässytyspalsta kirjoitti:
Skännä paahtaa urakoitsijan tahdilla tänäänkin markus setänä,
ooppelina, SKN, köntys, 82-90 ja muutamalla muulla
peräsuolitavaraansa palstalle.
Maaseudun Sivistysliitto maksaa verovaroista saamillaan
rahoilla palkan.Agronetin Vapaa Sana osastolla Skännä urakoitsee taas
Minä vaan, Vaan minä, 82-90 , oopelmies, SKN nimmareillaan
vuoropuhelulässytystä ja ainoastaan kaksi muuta
samanaivoista ottaa osaa lässytykseen.
- SKN
Katos pertteeni. Meni vähän varkain toi 27000 rikki. ;D Innostuin liikaa kasvinsuojelusta... ;D
Mää oon kingi. - sKn
Olen kingi.... Ihan syntyperäinen savivarvasvajakki liomaalta.
- Jösseeeeee
Olen JösseJänis, yksi nimimerkki agronetista, olen skännän kaveri. Toimin yhteistyössä Heikin ja Jounin kanssa.
- SKN
Joku agrossa väitti että viesteissä määrä korvaa laadun. Minun kohdallani se ei pidä paikkansa koska kirjoitan vain laadukkaita asiaviestejä jo kolmannessa polvessa. No myönnän että joskus mopo karkaa mutta erittäin harvoin. Tuon kondomin rullaus oppituntikin lähti tarpeesta kun sorkkahessu asiaa tiedusteli.
- SKN pois agronetista
Skännä jatkaa joka päivästäin vuoropuheluaan agronetissä. Tällä hetkellä tonniperänä ja SKN nimimerkillään.
- ana75
SKN on ihan perseestä .
Tosi juttu , syntynyt peräsuolesta .
Tunnettu homo hään iskä - PintapermaajulliSKM
Apilas/SKM/Maajulli moroooooo!!
Kivienkeruukone pitäisi ostaa, on kiviä kiukaassa ja kengässä!
APUA!!!! Akka läks!!!
Jatketaan aamulla!!!! Moroooo!!! - maajulliskmpintaperä
Minulla on yhtä monta katkennutta vasaran vartta kuin SKN:llä viestejä.
- Asiantuntia
SKN -nimimerkin asiantuntemus rajoittuu minuuttisavien äestysajankohdan mukatietämykseen. Mitään muutakaan ks. Nimimerkki ei osaa, kuin korkeintaan suoltaa tuutintäydeltä jonninjoutavaa shittiä, buahhah.
- Anonyymi
Oksa elikkä branch is the new king.!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Puukotus Kajaanissa
Kuka puukotti ja ketä? https://yle.fi/a/74-20247765 Vähemmän yllättäen päihteet mainittu611630- 281245
- 851098
- 42907
- 67845
- 92814
Humalassa autolla ajo.
Tuhti humala hyydytti kuljettajan Suomussalmella -sammui rattiin ,uutisoi Ylä-Kainuu.15789Hyvä on sitten, jos et sitä s*ksiä halua kanssani.
Rakastetaan vaan toisiamme, voin käydä muualla tyydyttämässä fyysisenpuolen tarpeet. Puhumalla tämäkin olisi selvinnyt.131735Tiesitkö? Jorma Uotisen EX-rakas on Helena Lindgren - Nämä ovat välit nyt: "Me ollaan..."
Jorma Uotinen ja Helena Lindgren olivat avoliitossa v. 1982-1999. Pariskunta oli aikansa näyttävä julkkispari, missä i19735- 116701
Jäljitelmä Birginit
Ei jumaleisson, Jeffin vaimo kertoo et nää Hermesit olikin jäljitelmiä ja timangit labrarääsää. Anna mun kaikki kestää �151649- 4632
Suloinen ja herkkä
Toiset huomioiva, räväkkä, yllättävä. Ei sellaisesta voi olla pitämättä.31625Anteeksi J-mies
Anteeksi että myötävaikutin siihen että rakastuit minuun, jota et voi koskaan saada. Viimeksi kun näimme ja katselimme t76603- 43601
Minä muistan
Minä muistan sinut nauravana. Sellaisena, joka sai tavallisenkin hetken tuntumaan vähän kevyemmältä, kuin huoneeseen ol45580- 19566
- 46558
Hyvää yötä hurmuri
Iltaa haaveeni! Kauniita unia😘 Jospa me vielä nähtäis ja juteltais, suukoteltais ja halittais, siliteltäis ja hyväiltä25551Kenen viisautta on ollut laittaa tie väärällä murskeella pilalle
Kenen viisautta on ollut kun Siimeksen/Kylmänpurontie pantu pilalle kun on ajettu liian karkeaa mursketta. Rengasliikke19512